NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Geresnis būdas gyventi

Kaina: 6,99 €
Kaina su kodu: 4,19 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 6.99 InStock
Į krepšelį 4,19 € -40% su kodu
PATOGU

Knygos „Geresnis būdas gyventi“ aprašymas

Ogas Mandino yra vienas labiausiai įkvepiančių autorių pasaulyje. Tačiau kadaise, būdamas trisdešimt penkerių, jis tebuvo tik apgailėtinas vargeta, ketinęs paskutinius dolerius išleisti pistoletui ir nusišauti. Dabar jis pirmą kartą aprašo savo džiaugsmo kupiną atgailos procesą, padėjusį alkoholikui per dešimtmetį tapti milijonieriumi ir laimingu žmogumi. Tik pats Ogas Mandino gali iš pirmų lūpų papasakoti šią nuoširdžią asmeninio triumfo istoriją. Ji gali ženkliai pakeisti ir jūsų gyvenimą.

Knyga „Geresnis būdas gyventi“ - tai principai, apvertę Ogo Mandino gyvenimą aukštyn kojomis, jo septyniolika gyvenimo taisyklių. Šios paprastos taisyklės, kurių lengva laikytis, sudaro aiškų, išmintingą vidinio augimo ir visaverčio gyvenimo receptą, padėsiantį ir jums, kaip jau padėjo Ogui Mandino. Daugiau nereikės nė vienos dienos leisti sielvartaujant, jaučiant nesėkmę, nepriteklių, gėdą ar savigailą. Štai geresnis būdas gyventi: tai būdas, tiesiogine prasme išgelbėjęs Ogo Mandino gyvybę, galintis padėti jums įgyvendinti savo svajones.


  • Autorius: Og Mandino
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 136
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098247404
  • Vertėjas: Andrius Rondomanskis
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie „Geresnis būdas gyventi“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Og Mandino pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Geresnis būdas gyventi“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Geresnis būdas gyventi“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Geresnis būdas gyventi“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Geresnis būdas gyventi“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Og Mandino tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Geresnis būdas gyventi“ perkama kartu