⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gitaros akompanimento pradžiamokslis (su 4 CD)

4.8
(4 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2009-12-05 Raimis

Laba diena.\r\nAr turite knyga kurioje butu parodytos natos ant 6 stygu gitaros grifo.\r\nAtsiuskit atsakyma raimisara@gmail.com\r\nAciu


Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 13.26 SoldOut

Knygos "Gitaros akompanimento pradžiamokslis (su 4 CD)" aprašymas

DĖMESIO! Paskutinis knygos egzempliorius, todėl knyga nebenauja - nusitrynęs knygos viršelis.


Ši knyga "Gitaros akompanimento pradžiamokslis (su 4 CD)" - tai pradinė pakopa mokantis akompanuoti gitara. Visas akompanimento metodas pagrįstas akordais, išskyrus bliuzo akompanimentą, kur kai kuriose vietose naudojamas nonakordas, visi akordai čia pateikti trigarsiais ir keturgarsiais (trigarsiai su seksta ir septakordai). Kadangi šie akordai yra pagrindiniai, todėl išstudijavus knygoje pateiktą medžiagą kiekvienai harmoninei funkcijai galima pritaikyti akordą. Čia taip pat nėra akordų alteracijos (išskyrus diatoninius atvejus) ir apvertimų.


Nors beveik kiekvieną akordą (keturgarsį) gitaros postygyje galima išdėstyti penkiais variantais, tačiau šioje knygoje pateikti tiktai du, tai yra po vieną trafaretą kiekvienam akordui nuo † ir … stygų (šie trafaretų modeliai naudojami daugiausia). Beveik visus pratimus galima groti tiek mediatoriumi, tiek ir pirštais. Pirmos septynios temos skirtos akordų studijoms ir tik paskutinėse trijose temose parodoma, kaip juos praktiškai panaudoti.


Ši knyga "Gitaros akompanimento pradžiamokslis (su 4 CD)" nėra muzikos teorijos ar harmonijos kursas, todėl prieš pradedant studijuoti knygą reikia būti susipažinusiam su elementariąja muzikos teorija ir harmonijos pagrindais (pažinti natų raštą, žinoti, kas yra tonacija, akordai ir t. t.). Išmokus knygoje pateiktą medžiagą, galima akompanuoti grojant nesudėtingą roko ir popmuzikos stilių muziką.


  • Autorius: Romualdas Gaubas
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 70
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955320043

Kiti taip pat domėjosi


2009-12-05

Laba diena.\r\nAr turite knyga kurioje butu parodytos natos ant 6 stygu gitaros grifo.\r\nAtsiuskit atsakyma raimisara@gmail.com\r\nAciu

2008-05-26

galvojau pirkti bet ne jau nesimokinu groti su gitara daba su bugnais

2008-02-05

nu uzsisakiau sia knyga laukiu

2007-10-20

gera :)

Parašykite atsiliepimą apie "Gitaros akompanimento pradžiamokslis (su 4 CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Gitaros akompanimento pradžiamokslis (su 4 CD)", Romualdas Gaubas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Romualdas Gaubas su knyga "Gitaros akompanimento pradžiamokslis (su 4 CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Gitaros akompanimento pradžiamokslis (su 4 CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romualdas Gaubas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Gitaros akompanimento pradžiamokslis (su 4 CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gitaros akompanimento pradžiamokslis (su 4 CD)" perkama kartu