⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Laurent Gounelle (g. 1966 m. rugpjūčio 11 d.., Prancūzijoje) – bestselerių autorius, psichologas, asmeninio tobulėjimo specialistas.

Laurent Gounelle gimė katalikės motinos ir protestanto tėvo šeimoje. Autoriaus mamos giminaičiai gana ilgai gyveno Vietname, tad namuose buvo jaučiama Azijos kultūros įtaka.

Laurent Gounelle knygos

Rasta: 9

Intuicija | Laurent Gounelle
14,89 €
Turime sandėlyje
Pažadu tau laisvę | Laurent Gounelle
16,19 €
Turime sandėlyje
Rasta: 9

Laurent Gounelle buvo itin griežtai auklėjamas ir išsilaisvinimo ieškodavo knygų pasaulyje – skaitydamas ir svajodamas. Berniukas save laikė droviu, nelaimingu ir bijančiu žmonių.


Sulaukęs 17 metų Laurent Gounelle norėjo tapti psichiatru. Pats autorius teigia, kad jau tada pasąmonėje norėjo išspręsti savo problemas. Tačiau nuo tokių mokslų jį atgrasė šeimos gydytojas – įkyrus pesimistas įsitikinęs, kad ši profesija neturi ateities. „Minkštiesiems“ mokslams nepritarė ir tėvas – fiziologijos profesorius.


Tėvų spaudžiamas įgyti rimtą profesiją būsimas rašytojas studijavo ekonomiką Paris Dauphine universitete bei baigė magistrantūros studijas Sorbonos universitete.


Su diplomu kišenėje Laurent Gounelle šoko į verslo pasaulį ir dirbo finansų srityje tikėdamas, kad gyvenimas klosis be didesnių kliūčių.  Visgi autorius galiausiai susidūrė su su egzistencine krize  ir suprato, kad jo profesija neturi jokios gilios prasmės ir gyvenimas, kurį Laurent Gounelle gyvena yra tikrai ne tas, kurio jis norėjo. Taip praėjo keli metai, kuomet vyras ieškojo savęs, net bandė pradėti savarankišką verslą.


Galiausiai Laurent Gounelle grįžo prie jaunystės svajonės studijuoti psichologiją ir įstojo į Kalifornijos Santa Kruzo universitetą. Taip pat rašytojas nemažai keliavo po JAV, Europą bei Aziją, kur studijavo neurologiją bei psichologiją, sėmėsi išminties iš šamanų bei išminčių. Norėdamas savo aistrą paversti profesija, Laurent Gounelle pradėjo konsultuoti žmones asmeninio tobulėjimo, santykių, laimės paieškos temomis. Rašytojas veda paskaitas Clermont-Ferrand universitete.


Prancūzijoje, o vėliau ir kitose šalyse, įvairios įmonės patikėjo jam patariamąsias ir mokymo misijas, kurių tikslas yra gerinti santykius tarp žmonių, atrasti pasitenkinimą darbu bei ieškoti prasmės savo kasdienybėje.
2006-tais metais Laurent Gounelle patyrė sunkų emocinį krūvį. Jį sukrėtė tėvo mirtis ištikusi praėjus keliems mėnesiams vedybų, pirmojo vaiko gimimas, geriausio draugo netektis. Vyras ėmėsi rašiklio, norėdamas sukurti istoriją, kurioje pasidalintų savo idėjomis apie gyvenimą ir laimės siekimą. Taip gimė 2008-tais metais išleista knyga „Žmogus, kuris norėjo būti laimingas“. Romanas tapo pasauliniu bestseleriu, išverstu į 25 kalbas.


2010 metais rašytojas išleido kone garsiausią savo knygą „Dievas visada keliauja incognito“. Ši pamokanti istorija iš karto užėmė lyderės vietą pardavimų sąrašuose ir buvo populiari visame pasaulyje. Pagal šią knygą ruošiamasi statyti filmą.


2012-tais pasirodė knyga „Filosofas, kuris nebuvo išmintingas“ – satyrinė istorija apie Vakarų civilizacijos ir primityvios genties priešpriešą. Nereikia nė sakyti, kad romanas taip pat tapo bestseleriu ir išverstas daugelyje šalių. Ne išimtis ir 2014-tais išleistas romanas „Diena, kai išmokau gyventi“, apie savęs ir gyvenimo prasmės atradimą.


2016-tais knygynų lentynas pasiekė „Ir tu atrasi lobį, kuris slypi tavyje“, o 2018-tais – „Pažadu tau laisvę“. Kaip ir visos ankstesnės knygos, šie romanai rado kelią į skaitytojų širdis, nes kalba daugeliui aktualiomis temomis. Šiuolaikiniame pasaulyje lengva prarasti tikėjimą tuo ką darai, o Laurent Gounelle moka puikiai, bet neįkyriai užvesti ant kelio.