0

Gražinos Ručytės Pianissimo

  • Nuolaida knygai -30%
Kaina internetu: 13,99 €
Kaina knygyne: 19,89 €*
Sutaupote: 5.90 € (30%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Gražinos Ručytės Pianissimo

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9785415025626

2021-01-31 13.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gražinos Ručytės Pianissimo" aprašymas

Monografija "Gražinos Ručytės Pianissimo" aprėpia pianistės Gražinos Ručytės-Landsbergienės gyvenimo patirtis 1949–1989 metais – nuo tremtinės-žvejės laisvalaikio koncertų Baikalo saloje, mokymosi Irkutsko muzikos mokykloje, Sverdlovsko konservatorijoje iki bendro darbo su profesionaliais menininkais Lietuvoje bei užsienyje.
Tai – pasakojimas apie moterį kintančiuose politiniuose, socialiniuose ir kultūriniuose kontekstuose, parodant jos dvasinės stiprybės ir profesinės aukštumos ryšį, gebėjimą ne tik ištverti, bet ir išlaikyti tautinį, kultūrinį, pasaulėžiūrinį tapatumą, pasiekti svajonę.
Tai – ir istorija apie pianistės sutiktas moteris ir vyrus, kurie minėtuose kontekstuose padėjo „turėti ir būti“. Autorius rėmėsi pokalbiais su heroje, archyvų dokumentais, publikacijomis, liudininkų prisiminimais ir filosofiniu asmens pažinimo principu: žmogų kaip kūrinį atskleidžia ryšio išgyvenimas.

Parašykite atsiliepimą apie "Gražinos Ručytės Pianissimo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Memuarai apie muziką, meną, architektūrą

Andrius Vaišnys parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Gražinos Ručytės Pianissimo, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Gražinos Ručytės Pianissimo aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Gražinos Ručytės Pianissimo už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Gražinos Ručytės Pianissimo? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Andrius Vaišnys tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Gražinos Ručytės Pianissimo" perkama kartu