0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Griežtasis polifonijos stilius

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Griežtasis polifonijos stilius


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 4.99 SoldOut
Knygos "Griežtasis polifonijos stilius" aprašymas

Mokomojoje knygoje aptariama griežtojo stiliaus muzikos kalbos sistema, svarbiausi jos teoriniai reikalavimai ir taisyklės. Daugiausia dėmesio skiriama vadinamiesiems šios sistemos disonansams, išskirtiniam ir atsargiam jų naudojimui dvibalsiame kontrapunkte. Leidinyje pateikiami konsonanso ir disonanso apibūdinimai, disonanso įvedimo, jo naudojimo ir išrišimo eiga, pereinamųjų ir pagalbinių garsų naudojimo galimybės, kontrapunktinis dviejų balsų derinimas atsižvelgiant į visus muzikos kalbos elementus: melodiją, ritmą, harmoniją. Užsimenama apie logišką polifoninį balsų plėtojimą, harmoninį mąstymą bei minimalios formos (melodijos) architektoniką. Užduočių pavyzdžiai turėtų padėti studentams, ypač turintiems silpnesnį muzikinį pasirengimą, greičiau suvokti paprasčiausių intervalų sandaros principus.Parašykite atsiliepimą apie "Griežtasis polifonijos stilius"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Griežtasis polifonijos stilius", kurią skaitytojams dovanoja Rūta Vildžiūnienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rūta Vildžiūnienė su knyga "Griežtasis polifonijos stilius" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Griežtasis polifonijos stilius" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rūta Vildžiūnienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Griežtasis polifonijos stilius" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Griežtasis polifonijos stilius" perkama kartu