0

Pirkėjų atsiliepimai

Grožio ir blogio biblioteka

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 11,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-14 Lina

Labai kieta knyga, rekomenduoju rimtų knygų mėgėjams


2022-07-31 11.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Grožio ir blogio biblioteka" aprašymas

„Grožio ir blogio biblioteka“ yra jau septintasis Europos Sąjungos premijos laureatės Undinės Radzevičiūtės literatūrinis kūrinys.

Pagrindinis „Grožio ir blogio bibliotekos“ veikėjas Walteris Schultzas skaitytojams jau bus šiek tiek žinomas iš kitos autorės knygos „Baden Badeno nebus“. Walteris dievina unikalias knygas! Jis aistringai siekia surinkti išskirtinę biblioteka ir dėl šio tikslo nedvejodamas galėtų padaryti nusikaltimą. Veimaro respublikos (taip 1919-1933 metais buvo vadinama Vokietija) Berlyne nebuvo sunku paslėpti juodus darbelius.

Walteris gyvena šalyje, kurioje niekas nebetiki Dievu ir jau neskiria gėrio nuo blogio. Čia vyrauja kultūros, meno, moralės, dvasingumo nuosmukis, klesti chaosas ir egoizmas. Visa tai kartu smukdo ir šalį. Autorė teigia, kad mūsų laikai itin primena Veimaro respubliką – žmonių mąstymas ne itin daug pakito, o priimami sprendimai labai panašūs.

Knyga aprėpia visą personažo Walterio Schultzo gyvenimo istoriją, kuri tęsiasi per penkiasdešimt Europai labai svarbių metų. Visgi, daugiausiai laiko skaitytojas praleis tarpukario Berlyne.

Undinė Radzevičiūtė knygos „Grožio ir blogio biblioteka“ juodraštį sukūrė barokiniuose rūmuose Bamberge. Tokią galimybę jau suteikė Bavarijos kultūros ministerijos skirta vienuolikos mėnesių stipendija. Autorės rašymo stilius yra laikomas labai savitu, originaliu bei netikėtu.

Undinė Radzevičiūtė gimė 1967-tais metais. Vilniaus dailės akademijoje studijavo meno istoriją, teoriją ir kritiką. Po studijų karjerą darė reklamos agentūrose, kol galiausiai ėmėsi rašymo. „Grožio ir blogio biblioteka“ – jau septintoji autorės knyga (kitos knygos – „Strekaza“, „Frankburgas“, „Baden Badeno nebus“, „180“, „Žuvys ir drakonai“, „Kraujas mėlynas“).

Skaitytojai myli Undinės Radzevičiūtės knygas, taip pat jos teigiamai vertinamos ir kritikų. Autorės kūrinių pavadinimai keletą kartų puikavosi kūrybingiausių metų knygų dvyliktuke, o du kartus knygos buvo įtrauktos į Metų Knygos rinkimus. Europos Sąjungos literatūrinę premiją Undinė Radzevičiūtė gavo už romaną „Žuvys ir Drakonai“, šis kūrinys taip pat laikomas viena geriausių dešimtmečio knygų. Autorės knygos jau išverstos į daugiau nei dešimt skirtingų kalbų ir užsienyje taip pat susilaukia palankaus dėmesio iš skaitytojų bei kritikų. Pavyzdžiui, „Kraujas mėlynas“ Austrijoje buvo išrinkta geriausia 2019 m. birželio mėnesio knyga.Kiti taip pat domėjosi


2021-10-14

Labai kieta knyga, rekomenduoju rimtų knygų mėgėjams

Parašykite atsiliepimą apie "Grožio ir blogio biblioteka"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Grožio ir blogio biblioteka", Undinė Radzevičiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Undinė Radzevičiūtė su knyga "Grožio ir blogio biblioteka" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Grožio ir blogio biblioteka" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Undinė Radzevičiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Grožio ir blogio biblioteka" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Grožio ir blogio biblioteka" perkama kartu