Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Grožio ir šviesos link... Dedikacija Edvardui Grygui (CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 5.76 SoldOut

Knygos "Grožio ir šviesos link... Dedikacija Edvardui Grygui (CD)" aprašymas

Edvardo Grygo (Edvard Hagerup Grieg, 1843–1907) dainas „Myliu tave“, „Pakeliui į gimtinę“, „Poeto širdis“, „Vandens lelija“, „Miško daina“, „Sapnas“, „Rožių žydėjimas“, „Gulbė“, „Solveigos daina“ dainuoja solistė Rita Preikšaitė (mecosopranas), kūrinius fortepijonui „Poetiniai paveikslėliai“, „Melodija“ ir siuitos „Iš Holbergo laikų“ fragmentus skambina pianistė Rūta Blaškytė, kompozitoriaus laiškus skaito aktorė Virginija Kochanskytė.


Kompaktinė plokštelė „Grožio ir šviesos link... Dedikacija Edvardui Grygui“ pasižymi neskubriu tempu, ypatingu dėmesiu detalėms, nuolat augančia emocija. Klausytojai vienu metu patiria ir nuostabų dvasinį atsipalaidavimą, ir, tuo pačiu, yra kviečiami intensyviai mąstyti, perprasti norvegų kompozitoriaus minčių verpetus ir jausmų kaskadas.

Kūrėjo vidinio pasaulio paveikslas klausytojams pateikiamas keliomis plotmėmis – menininkės įtaigiai kalba dainų, muzikos ir laiškų balsais. Tarsi iš įvairių pusių tyrinėdamos E. Grygo kūrybos prigimtį, atlikėjos jautriai atskleidžia dosnios įkvėpimo žemės subrandintą menininko sielą – sodriai spalvingą, gyvybingą, užburiančia vaizdinių gelme ir grožiu.


Jevgenija ŽakienėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Grožio ir šviesos link... Dedikacija Edvardui Grygui (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Grožio ir šviesos link... Dedikacija Edvardui Grygui (CD)", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "Grožio ir šviesos link... Dedikacija Edvardui Grygui (CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Grožio ir šviesos link... Dedikacija Edvardui Grygui (CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Grožio ir šviesos link... Dedikacija Edvardui Grygui (CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Grožio ir šviesos link... Dedikacija Edvardui Grygui (CD)" perkama kartu