0
Gyvenimas be gliuteno
14.99 OutOfStock

Gyvenimas be gliuteno

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Gyvenimas be gliuteno

  • Leidėjas: Kristina Pozingytė
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 20x23, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 152
  • ISBN ar kodas: 9786098193046

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Tai yra knyga, kokią aš būčiau norėjusi gauti, kai man buvo paskirta dieta be gliuteno. Tuo metu apie tai nieko nežinojau ir nebuvo nieko, kas galėtų patarti ir padėti. O taip norėjosi, kad kas pasakytų: „Nuo šiol viskas bus taip”, „Tai valgyti galėsi, o to jau ne”, „Štai taip turėsi persitvarkyti savo aplinką”, „Turėsi saugotis to ir ano”.

Visus atsakymus ir pirmųjų gyvenimo be gliuteno žingsnių subtilybes rasite šioje knygoje "Gyvenimas be gliuteno". Čia viskas pateikiama paprastai ir suprantamai, su gyvenimiškais pavyzdžiais ir tikromis istorijomis.
Taip pat paprašiau doc. med. dr. Vaidoto Urbono atsakyti į visiems labai svarbų klausimą, kaip yra diagnozuojama autoimuninė liga celiakija, o dietologijos rezidentės Barboros Jarašūnės - patarimų, kokius produktus rinktis, kad neprarastumėte maistingų medžiagų, laikantis dietos be gliuteno. Neapsakomai džiaugiuosi galėdama pasidalinti ir jums mano draugų dovanotais begliuteniais receptais, kurių rasite net 18 ir galėsite nudžiuginti visą šeimą!

Ši knyga "Gyvenimas be gliuteno" skirta tiek netoleruojantiems gliuteno, tiek jų artimiesiems, seneliams, draugams, vaikų auklėtojoms ar mokytojoms. Padovanokite ją tiems, kurie supa jus kasdien, kad geriau suprastų, o dažną kartą ir padėtų bei apsaugotų.
Tikiuosi, kad ši knyga bus tarsi jūsų naujas draugas, kuris paėmęs už rankos, padės žengti pirmuosius, kartais nedrąsius žingsnius naujojo gyvenimo link! Tad sveikinu pradedant naują, sveikesnį ir laimingesnį gyvenimą be gliuteno!

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu