0

Pirkėjų atsiliepimai

Gyvenimas prūsų Lietuvoje apie 1770 m., kaip jį vaizdavo Kristijonas Donelaitis

Kaina: 3,29 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 3.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gyvenimas prūsų Lietuvoje apie 1770 m., kaip jį vaizdavo Kristijonas Donelaitis" aprašymas

Vydūnas, "Gyvenimas prūsų Lietuvoje apie 1770 m., kaip jį vaizdavo Kristijonas Donelaitis". Kassel-Mattenberg, 1948. 48 p. su iliustracijomis.

Fotografuotas leidimas 2014 m., skirtas Donelaičio metams. Knygutė skirta moksleiviams, joje glaustai atpasakojamas „Metų“ turinys ir mintys apie lietuviškumo likimą, tautiškumo, tikybos ir doros ryšį.


  • Autorius: Vydūnas
  • Leidėjas: Vydūno draugija
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099554136

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gyvenimas prūsų Lietuvoje apie 1770 m., kaip jį vaizdavo Kristijonas Donelaitis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kultūros knygos

Vydūnas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Gyvenimas prūsų Lietuvoje apie 1770 m., kaip jį vaizdavo Kristijonas Donelaitis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Gyvenimas prūsų Lietuvoje apie 1770 m., kaip jį vaizdavo Kristijonas Donelaitis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Gyvenimas prūsų Lietuvoje apie 1770 m., kaip jį vaizdavo Kristijonas Donelaitis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Gyvenimas prūsų Lietuvoje apie 1770 m., kaip jį vaizdavo Kristijonas Donelaitis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vydūnas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gyvenimas prūsų Lietuvoje apie 1770 m., kaip jį vaizdavo Kristijonas Donelaitis" perkama kartu