0

Gyvenimas

  • Nuolaida knygai -71%
Kaina internetu: 6,49 €
Kaina knygyne: 21,99 €*
Sutaupote: 15.50 € (71%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Gyvenimas

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 16x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 520
  • ISBN ar kodas: 9789955237983

2021-01-31 6.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gyvenimas" aprašymas
This is the Life.
Believe it or not
I haven't forgotten any of it.
Thanks & praises

Toks yra šis Gyvenimas.
Norit - tikėkit, norit - ne.
Nieko jame nepamiršau.
Ačiū, pagarba

Keith Richards

"The Rolling Stones" grupės narys Keithas Richardsas kūrė pašėlusią muziką bei dainas, kurios išjudino visą pasaulį, ir daugiau nei keturiasdešimt metų gyveno tikrą rokenrolo gyvenimą: ėjo prieš plauką, vaikščiojo peilio ašmenimis, gaudė gyvenimo šansus, drąsiai rėžė savo nuomonę - ir viską darė taip, kaip niekam kitam anksčiau nebuvo pavykę.

Šioje knygoje "Gyvenimas" Richardsas pasakoja apie savo gyvenimą. O gyvenimo būta išties audringo! Vaikystė pilkame pokario Londono priemiestyje. Atrasti mokytojai - Elvis Presley, Chuchas Berry ir Muddy Watersas. Maniakiškas mokymasis groti gitara ir grupės su Micku Jaggeriu bei Brianu Jonesu sukūrimas. Blogų berniukų įvaizdis, ankstyvoji "rolingomanija" ir klykiančios gerbėjos koncertuose. Susidūrimai su teisėsauga, areštai ir prieš sustabarėjusią sistemą besikaunančio didvyrio vaidmuo. Nemirtingi tokių dainų kaip "Satisfaction", "Jumpin' Jack Flash", "Gimme Shelter" pasažai. Meilė žaviajai Anitai Pallenberg ir mįslinga Briano Joneso mirtis. Tremtis iš Jungtinės Karalystės, įrašai, koncertai, įvairiausių visuomenės veikėjų šutvės, būriai sugulti besiveržiančių merginų ir kalnai kvaišalų. Vis didėjantis populiarumas ir narkotikų pinklės. Meilė modeliui Patti Hansen. Pjautynės su Micku Jaggeriu ir mėginimas išlaikyti grupę. Vedybos, šeima ir gastrolės, kurios tęsiasi iki šiol.
Pribloškiamai atvirai ir tiesiai Richardsas papasakoja, ką jis veikė tais nepaprastų pokyčių laikais, kai gimė rokenrolas, ir koks buvo vienos garsiausių roko žvaigždžių gyvenimas.
"Gyvenimas" - tai nuostabi ir labai intymi roko muzikanto autobiografija.

Keithas Richardsas - gitaristas, vokalistas, dainų tekstų autorius, vienas iš grupės "The Rolling Stones" įkūrėjų. Jis taip pat įrašė solinių albumų su grupe "X-Pensive Winos". Muzikantas gimė 1943 m. Dartforde, šiuo metu kartu su žmona Patti Hansen gyvena Konektikute.
Jamesas Foxas - britų žurnalistas, buvęs The Sunday Times reporteris, pažįstantis Richardsą nuo 1970-ųjų.

Vertė Gediminas Sadauskas

Parašykite atsiliepimą apie "Gyvenimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Gyvenimas, kurią skaitytojams dovanoja Keith Richards. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Keith Richards su knyga Gyvenimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Gyvenimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Keith Richards. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Gyvenimas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Gyvenimas" perkama kartu