0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gyventojų apsauga ekstremaliose situacijose

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Gyventojų apsauga ekstremaliose situacijose


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 16.9 SoldOut
Knygos "Gyventojų apsauga ekstremaliose situacijose" aprašymas

Vadovėlyje pateikiami civilinės saugos tikslai ir uždaviniai, veiklos organizavimo pagrindai, remiantis civilinės saugos įstatymu ir kitais teisės aktais. Aptariamos ekstremalios situacijos, jų priežastys, kriterijai, rūšys. Daugiausia dėmesio skiriama gyventojų apsaugai įvairių ekstremalių situacijų metu, aprašyta, kokie gelbėjimo darbai atliekami. Pateikiami gaisrinės saugos pagrindai.Parašykite atsiliepimą apie "Gyventojų apsauga ekstremaliose situacijose"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Gyventojų apsauga ekstremaliose situacijose, kurią skaitytojams dovanoja Petras Čyras, Romualdas Dubonis, Ritoldas Šukys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Petras Čyras, Romualdas Dubonis, Ritoldas Šukys su knyga Gyventojų apsauga ekstremaliose situacijose jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Gyventojų apsauga ekstremaliose situacijose patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Petras Čyras, Romualdas Dubonis, Ritoldas Šukys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Gyventojų apsauga ekstremaliose situacijose palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gyventojų apsauga ekstremaliose situacijose" perkama kartu