Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Gyvybės medis lietuvių mene ir tautosakoje

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2008-04-15 gie

puiku


Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 3.89 SoldOut

Knygos "Gyvybės medis lietuvių mene ir tautosakoje" aprašymas

Medžių kultas atsirado ankstyvosios gimininės santvarkos laikotarpiu ir formavosi ilgus tūkstantmečius įvairiomis socialinėmis, ekonominėmis, gamtinėmis, klimatinėmis ir kultūrinėmis sąlygomis. Lietuviai, kaip ir visos Europos bei kitų pasaulio kraštų tautos, sukūrė gausią mitologinę tautosaką, sudėtingas apeigas, daugybę darbo papročių, įdomių meno kūrinių, susijusių su medžių kultu. Šios tradicijos nedaug pakitusios pasiekė naujuosius laikus.


Knygoje "Gyvybės medis lietuvių mene ir tautosakoje" pasakojama apie Pasaulio medžio ir jo analogo Gyvybės medžio kultą bei jų atspindžius ir simboliką lietuvių mene ir tautosakoje.


Kiti taip pat domėjosi


2008-04-15

puiku

Parašykite atsiliepimą apie "Gyvybės medis lietuvių mene ir tautosakoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Gyvybės medis lietuvių mene ir tautosakoje", Pranė Dundulienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Pranė Dundulienė su knyga "Gyvybės medis lietuvių mene ir tautosakoje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Gyvybės medis lietuvių mene ir tautosakoje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Pranė Dundulienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Gyvybės medis lietuvių mene ir tautosakoje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gyvybės medis lietuvių mene ir tautosakoje" perkama kartu