⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Haris Poteris ir Ugnies taurė. Iliustruotas leidimas

Kaina: 36,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-09-30 36.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Haris Poteris ir Ugnies taurė. Iliustruotas leidimas" aprašymas

„Bus trys užduotys, išdėstytos per visus mokslo metus, jos visokeriopai išbandys čempionus: jų magiškuosius sugebėjimus, jų drąsą, jų gebėjimą logiškai mąstyti ir, žinoma, mokėjimą įveikti pavojų.“

Nuo tos akimirkos, kai per Pasaulio kvidičo čempionato rungtynes danguje užsiliepsnojo Tamsos ženklas, Harį Poterį persekioja pavojus. Ugnies taurės išrinktas atstovauti Hogvartsui legendiniame Burtų trikovės turnyre, Haris stos akis į akį su magijos ir drąsos išbandymais, kurie taptų iššūkiu net talentingiausiam burtininkui – jau per pirmąją užduotį jis susiremia su Vengrijos ragauodegiu. Bet Hariui šis turnyras yra tik grėsmingesnio stiprybės išbandymo įžanga. Litl Hengltone, kur palaidoti Tomo Ridlio protėviai, bręsta labai tamsi magija...

Kate Greenaway medaliu apdovanotas Jimas Kay’us, pasitelkęs savo nepakartojamo talento magiją, kuria kvapą gniaužiančias scenas ir vaizduoja pamėgtus veikėjus: Rukną Baisiąją Akį, Viktorą Krumą, Ritą Nepasėdą ir daugelį kitų. Šioje stebuklingoje iliustruotoje ketvirtoje numylėtos J. K. Rowling knygų serijos dalyje „Haris Poteris ir Ugnies taurė“ Biobetonsas, Durmštrangas ir Hogvartsas kovoja dėl Burtų trikovės taurės.


  • Pavadinimas originalo kalba: Harry Potter and the Goblet of Fire. Illustrated edition
  • Autorius: J. K. Rowling
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 464
  • Formatas: 23x27, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090154663
  • Vertėjas: Zita Marienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Haris Poteris ir Ugnies taurė. Iliustruotas leidimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Fantastinės knygos paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Haris Poteris ir Ugnies taurė. Iliustruotas leidimas", kurį pristato J. K. Rowling. Siūlome ne tik išsamų "Haris Poteris ir Ugnies taurė. Iliustruotas leidimas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido J. K. Rowling. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Haris Poteris ir Ugnies taurė. Iliustruotas leidimas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Haris Poteris ir Ugnies taurė. Iliustruotas leidimas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Haris Poteris ir Ugnies taurė. Iliustruotas leidimas" perkama kartu