Knygų išpardavimas: net 4900 knygų! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Hidraulinių ir pneumatinių sistemų skaičiavimas ir projektavimas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-06-30 9.69 SoldOut

Knygos "Hidraulinių ir pneumatinių sistemų skaičiavimas ir projektavimas" aprašymas

Mokomojoje knygoje aprašomos hidraulinių ir pneumatinių sistemų vystymosi tendencijos, kaip parinkti sistemos tipą vadovaujantis Europos Sąjungos normomis ir jas atitinkančiais Rusijos standartais.
Pateikiami hidraulinės sistemos skaičiavimo teoriniai pagrindai ir jais remiantis išnagrinėta tūrinė hidraulinė sistema su siurbliu, keliais hidrauliniais varikliais ir aparatūros išdėstymas hidraulinėje sistemoje. Parodoma, kaip parinkti pavarų darbinį skystį, apskaičiuoti vamzdyną, nustatyti pavaros galios ir naudingumo koeficientą ir apskaičiuoti šiluminio darbo režimą.
Pateikta uždavinių sprendimo pavyzdžių su slankiojančiu ir posūkio tipo hidrauliniais varikliais, taip pat įvairiais hidrauliniais aparatais, hidraulinių pavarų skaičiavimo pavyzdžių. Po kiekvieno poskyrio yra pateikti kontroliniai klausimai, į kuriuos studentai turi atsakyti apklausų metu.
Aprašyta, kaip reikia atlikti grafinę dalį, apskaičiuoti reikiamus konstrukcijos elementus, 6 priede pateikti kai kurių hidraulinių ir pneumatinių sistemų sudėtinių vienetų surinkimo brėžiniai.
Pateiktos pneumatinės sistemos dujų statinės ir dinaminės būsenų pagrindai ir pneumatinių sistemų elementai (kompresoriai ir pneumatiniai cilindrai). Išnagrinėta, kaip kinta slėgis pneumatinio cilindro ertmėse, pateiktos jo skaičiavimo pagrindinės formulės, pneumatinio cilindro ir pneumatinės pavaros skaičiavimo pavyzdžiai.
Prieduose nurodoma, kaip parinkti sistemų elementus.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Hidraulinių ir pneumatinių sistemų skaičiavimas ir projektavimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Hidraulinių ir pneumatinių sistemų skaičiavimas ir projektavimas", B. Spruogis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar B. Spruogis su knyga "Hidraulinių ir pneumatinių sistemų skaičiavimas ir projektavimas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Hidraulinių ir pneumatinių sistemų skaičiavimas ir projektavimas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė B. Spruogis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Hidraulinių ir pneumatinių sistemų skaičiavimas ir projektavimas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Hidraulinių ir pneumatinių sistemų skaičiavimas ir projektavimas" perkama kartu