0
Kaina internetu: 9,69 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 3.30 € (26%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Hidrogeodinamika

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 17x23, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 195
  • ISBN ar kodas: 9786094577734

2021-01-31 9.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Hidrogeodinamika" aprašymas

Vadovėlis "Hidrogeodinamika" parengtas pagal hidrogeodinamikos modulio programą. Pateikiamos pagrindinės skysčių mechanikos teorijos žinios, nagrinėjami skysčių pusiausvyros ir tekėjimo dėsniai. Aptariamos skysčių fizikinės savybės, skysčių pusiausvyros sąlygos, skysčio slėgio jėgos skaičiavimo, skysčių tekėjimo atvejai. Išdėstyti skysčių filtracijos teorijos pagrindai. Aptariamas gruntinių vandenų tekėjimas bei jo pobūdis, pagrindiniai filtracijos dėsniai, perteklinio vandens šalinimas, taip pat gruntinių vandenų filtracija inžinerinių įrenginių aplinkoje. Po kiekvieno skyriaus pateikiami kontroliniai klausimai žinioms įtvirtinti. Vadovėlyje pateikta daug praktinių uždavinių sprendimo pavyzdžių, kurie padės pritaikyti teorines žinias praktiškai.

Leidinys skirtas Lietuvos universitetinių ir aukštųjų mokyklų Aplinkos inžinerijos, Mechanikos, Statybos, Transporto inžinerijos fakultetų pagrindinių ir tęstinių studijų studentams. Juo galės naudotis studentai, kurių studijų programose yra hidrogeodinamikos ar panašių modulių.

Parašykite atsiliepimą apie "Hidrogeodinamika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Hidrogeodinamika, kurią skaitytojams dovanoja Rasa Stankevičienė, Mindaugas Stankevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rasa Stankevičienė, Mindaugas Stankevičius su knyga Hidrogeodinamika jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Hidrogeodinamika patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rasa Stankevičienė, Mindaugas Stankevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Hidrogeodinamika palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Hidrogeodinamika" perkama kartu