⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Homo Faber (serija "Mažos didelės knygos")

Kaina: 1,59 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-02-28 1.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Homo Faber (serija "Mažos didelės knygos")" aprašymas

Romane „Homo Faber“ žymus šveicarų dramaturgas ir romanistas atskleidžia civilizacijos suklaidintos asmenybės žlugimą.

Valteris Feiberis netiki atsitiktinumais ar likimu - viską juk galima paaiškinti logiškai, numatyti, apskaičiuoti. Tačiau to, kas jam nutinka, taip paprastai nepaaiškinsi. Atsitiktinumas po atsitiktinumo Feiberis tampa aplinkybių auka. Keliaudamas jis susipažįsta ir susižavi trisdešimčia metų jaunesne moterimi, su kuria, pasirodo, juos sieja kraujo ryšys, tačiau užsimezgusio romano jau nebeatšauksi.


Maxas Frischas (1911- 1991) - vienas įtakingiausių XX a. šveicarų rašytojų, apdovanotas daugeliu prestižinių premijų. Dirbo įvairiuose laikraščiuose žurnalistu, vėliau tapo architektu. Rašė dienoraštį, kuris tapo reikšmingu visos jo kūrybos pagrindu. Sulaukęs sėkmės, atsidavė tik rašymui. Geriausiai žinomi trys jo romanai: "Štileris", "Homo Faber", "Tarkim, aš Gantenbeinas"; visi išversti į lietuvių kalbą.


Iš vokiečių kalbos vertė Vytautas Petrauskas


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Homo Faber (serija "Mažos didelės knygos")"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Homo Faber (serija "Mažos didelės knygos")", Max Frisch. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Max Frisch su knyga "Homo Faber (serija "Mažos didelės knygos")" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Homo Faber (serija "Mažos didelės knygos")" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Max Frisch. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Homo Faber (serija "Mažos didelės knygos")" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Homo Faber (serija "Mažos didelės knygos")" perkama kartu