Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Homo Faber (serija "Mažos didelės knygos") (knygos su defektu)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-05-31 3.49 SoldOut

Knygos „Homo Faber (serija "Mažos didelės knygos") (knygos su defektu)“ aprašymas

Romane „Homo Faber“ žymus šveicarų dramaturgas ir romanistas atskleidžia civilizacijos suklaidintos asmenybės žlugimą.

Valteris Feiberis netiki atsitiktinumais ar likimu - viską juk galima paaiškinti logiškai, numatyti, apskaičiuoti. Tačiau to, kas jam nutinka, taip paprastai nepaaiškinsi. Atsitiktinumas po atsitiktinumo Feiberis tampa aplinkybių auka. Keliaudamas jis susipažįsta ir susižavi trisdešimčia metų jaunesne moterimi, su kuria, pasirodo, juos sieja kraujo ryšys, tačiau užsimezgusio romano jau nebeatšauksi.


Maxas Frischas (1911- 1991) - vienas įtakingiausių XX a. šveicarų rašytojų, apdovanotas daugeliu prestižinių premijų. Dirbo įvairiuose laikraščiuose žurnalistu, vėliau tapo architektu. Rašė dienoraštį, kuris tapo reikšmingu visos jo kūrybos pagrindu. Sulaukęs sėkmės, atsidavė tik rašymui. Geriausiai žinomi trys jo romanai: "Štileris", "Homo Faber", "Tarkim, aš Gantenbeinas"; visi išversti į lietuvių kalbą.


Iš vokiečių kalbos vertė Vytautas Petrauskas


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Homo Faber (serija "Mažos didelės knygos") (knygos su defektu)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Homo Faber (serija "Mažos didelės knygos") (knygos su defektu)“, Max Frisch. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Max Frisch su knyga „Homo Faber (serija "Mažos didelės knygos") (knygos su defektu)“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Homo Faber (serija "Mažos didelės knygos") (knygos su defektu)“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Max Frisch. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Homo Faber (serija "Mažos didelės knygos") (knygos su defektu)“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Homo Faber (serija "Mažos didelės knygos") (knygos su defektu)“ perkama kartu