0

Idenai. Netikėta pareiga

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Idenai. Netikėta pareiga

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786090301074

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Idenai. Netikėta pareiga" aprašymas

Keturių knygų serija Idenų šeimos paslaptys. "Netikėta pareiga" - trečia knyga.

Kai pasiveja praeitis...
Praeitis pasivijo kongresmeną Ksanderį Langstoną... Įsibėgėjus rinkimų kampanijai, šeimos sklype randami neatpažinti palaikai. Įsižiebia skandalas. Ksanderis priverstas grįžti namo ir čia sutinka Rouzę Pirs.
Mokyklos laikų meilė tapo spinduliuojančia gražuole. Ji pasiglemžia visas Ksanderio mintis ir vėl giliai suvirpina širdį. Bet Rouzė turi paslaptį. Ar Ksanderis ryšis rizikuoti savo karjera dėl Rouzės? Ar buvę įsimylėjėliai pasinaudos antra proga?

Ankstesni keturių knygų serijos Idenų šeimos paslaptys romanai:
A.Laurence. Idenai. Provokuojantis pasiūlymas
A.Laurence. Idenai. Paslėptas grožis

Iš anglų kalbos vertė Ignė Norvaišaitė-Aleliūnienė

Parašykite atsiliepimą apie "Idenai. Netikėta pareiga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Idenai. Netikėta pareiga, kurią skaitytojams dovanoja Andrea Laurence. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Andrea Laurence su knyga Idenai. Netikėta pareiga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Idenai. Netikėta pareiga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Andrea Laurence. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Idenai. Netikėta pareiga palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Idenai. Netikėta pareiga" perkama kartu