⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Ieškomas: gelbėtojas

Kaina: 10,89 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 10.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ieškomas: gelbėtojas" aprašymas

Jį vadina Hercogu Griovėju.
O vienai narsiai merginai jis tiesiog bjaurybė kaimynas.

Turtingas ir nuožmus Gabrielius Hercogas nuėjo sunkų kelią nuo gyvenimo nykioje lūšnoje iki spindinčių aukštuomenės rūmų... bet dabar jis nori suvesti sąskaitas.
Gailiaširdė, ugningo būdo ledi Penelopė Kempjen abejingai nepraeina pro pasiklydusį ar sužeistą gyvūną – jie randa prieglobstį jos namuose ir širdyje.
Kai impozantiškas ir patrauklus naujasis kaimynas pareikalauja jos atsikratyti išgelbėtų gyvūnų, Penė meta iššūkį. Ji išsiskirs su brangiaisiais globotiniais, jeigu jis suras jiems mielus namus. „Bus padaryta“, – sutinka Gabrielius. Anoks čia vargas surasti namus keliems kačiukams.
Ir dvikojui šuniui.
Ir nepraustaburnei papūgai.
Ir ožkai, ūdrai, ežiui...
Tačiau lengviau pasakyti nei tai padaryti kietaširdžiui tipui, kuris pats užaugo prieglaudoje ir nežino, kas yra mieli namai. Geibas greitai aplimpa kačių plaukais ir iki ausų įsimyli kerinčią, droviai žavingą senmergę, kuri visai nekreipia dėmesio į jo bandymus jai atsispirti. Penė užsibrėžė tikslą išgelbėti ir Gabrielių.
Jeigu jis anksčiau jos nesužlugdys.


  • Pavadinimas originalo kalba: The Wallflower Wager
  • Autorius: Tessa Dare
  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090307465
  • Vertėjas: Emilija Grigulaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ieškomas: gelbėtojas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Ieškomas: gelbėtojas", Tessa Dare. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Tessa Dare su knyga "Ieškomas: gelbėtojas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Ieškomas: gelbėtojas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tessa Dare. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Ieškomas: gelbėtojas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ieškomas: gelbėtojas" perkama kartu