0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ikimokyklinuko gimnastika

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Ikimokyklinuko gimnastika


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 4.63 SoldOut
Knygos "Ikimokyklinuko gimnastika" aprašymas
Knygos pagrindas — detalūs ikimokyklinio amžiaus vaikų gimnastikos pratimų aprašymai, iliustruoti nuotraukomis. Teorinėje dalyje aiškinama gimnastikos (mankštos) reikšmė fiziniam ir psichiniam vaiko vystymuisi, jo laikysenos formavimui.
Ši knyga skirta visiems vaiko ugdytojams: tėvams, darželio auklėtojams, pradinių klasių mokytojams, gimnastikos instruktoriams.
Iliustruotoje knygoje „Ikimokyklinuko gimnastika“ aprašomi patrauklūs, paprasti ir saugūs pratimai, ugdantys fizinius vaiko gebėjimus, formuojantys taisyklingą laikyseną ir padedantys išvengti plokščiapėdystės. Šie pratimai neabejotinai sudomins darželio auklėtojus, pradinių klasių mokytojus, korekcinių užsiėmimų instruktorius, tėvus.

  • Autorius: Slawomir Owczarek
  • Leidėjas: Šviesa
  • Išleidimo metai: 2005
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 5-430-03922-5

Parašykite atsiliepimą apie "Ikimokyklinuko gimnastika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Ikimokyklinuko gimnastika", kurią skaitytojams dovanoja Slawomir Owczarek. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Slawomir Owczarek su knyga "Ikimokyklinuko gimnastika" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Ikimokyklinuko gimnastika" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Slawomir Owczarek. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Ikimokyklinuko gimnastika" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ikimokyklinuko gimnastika" perkama kartu