0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ingmaras Bergmanas: meilė, seksas ir išdavystė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Ingmaras Bergmanas: meilė, seksas ir išdavystė


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 10.39 SoldOut
Knygos "Ingmaras Bergmanas: meilė, seksas ir išdavystė" aprašymas

Knygoje "Ingmaras Bergmanas: meilė, seksas ir išdavystė" intymios gyvenimo detalės ir atskleistos paslaptys - tai, ko dar nežinojote apie švedų kino legendą Ingmarą Bergmaną.

Bergmanas. Garsiausias pasaulyje kino režisierius, totaliai dominavęs Švedijos kultūriniame gyvenime. Jo galia buvo milžiniška, situaciją beveik galima prilyginti monopolijai.
Visi I. Bergmano koncerno skyriai – kino ir televizijos, teatro, operos, knygų, asmeninio gyvenimo – tiesiog klestėjo. Jo kūriniai buvo išversti į daugybę pasaulio kalbų, pats apdovanotas prestižiniu karališkuoju medaliu Litteris et Artibus už „išskirtinį meninį indėlį į muziką, sceninius kūrinius ir literatūrą“. Buvo Prancūzijos garbės legiono komandoras ir Stokholmo universiteto garbės daktaras. Apie Ingmarą Bergmaną, kaip režisierių ir dramaturgą, rašė nesuskaičiuojami tyrinėtojai ir rašytojai.

Išskirtinių asmenybių biografijomis išgarsėjęs švedų žurnalistas Thomas Sjöbergas visų pirma norėjo atskleisti Bergmaną, kokio nepažįstame – kaip privatų asmenį: sūnų, meilužį, vyrą, tėtį.

Ar tiesa, kad didesnę gyvenimo dalį I. Bergmanas režisavo ir savo paties paveikslą taip gerai, kad, regis, pats juo patikėjo?
Ar tikrai buvo tapęs savo paties sukurtos legendos kaliniu?
Bandyti perprasti iš kraujo ir pieno plaukusį žmogų T. Sjöbergui atrodo įdomiau nei kapstytis to asmens pėdsakuose – Bergmano atveju, filmuose ir teatro spektakliuose. Kita vertus, perpratus už darbų slypinčią asmenybę, lengviau kitomis akimis pažvelgti ir į jos kūrinius.


  • Autorius: Thomas Sjoberg
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 496
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094039935

Parašykite atsiliepimą apie "Ingmaras Bergmanas: meilė, seksas ir išdavystė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ingmaras Bergmanas: meilė, seksas ir išdavystė, kurią skaitytojams dovanoja Thomas Sjoberg. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Thomas Sjoberg su knyga Ingmaras Bergmanas: meilė, seksas ir išdavystė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ingmaras Bergmanas: meilė, seksas ir išdavystė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Thomas Sjoberg. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ingmaras Bergmanas: meilė, seksas ir išdavystė palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ingmaras Bergmanas: meilė, seksas ir išdavystė" perkama kartu