0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Inkunabulų paveldas Lietuvoje ir pasaulyje

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 14,29 €*
Sutaupote: 4.30 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Inkunabulų paveldas Lietuvoje ir pasaulyje


2021-08-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Inkunabulų paveldas Lietuvoje ir pasaulyje" aprašymas

Mokomojoje knygoje "Inkunabulų paveldas Lietuvoje ir pasaulyje" nagrinėjamas spaudos pirmagimių – XV amžiuje Europoje spausdintų knygų, vadinamųjų inkunabulų, – paveldas. Aiškinamasi, kas būdinga inkunabulams, kaip jie radosi. Svarstoma, kas laikytinas pirmosios spausdintinės knygos kūrėju, kiek iš viso galėjo būti išspausdinta inkunabulų. Aptariami inkunabulų telkiniai Lietuvoje, jų raida.
Pasakojama apie pirmąjį Lietuvos inkunabulą – Martyno „Agendą“ (1499), lituaninį inkunabulą – H. Schedelio „Kroniką“ (1493), kitus svarbius mums inkunabulus, didžiausius jų telkinius pasaulyje, J. Gutenbergo 42 eilučių Biblijos egzempliorių sklaidą.

Leidinys "Inkunabulų paveldas Lietuvoje ir pasaulyje" galėtų sudominti ir gausesnę auditoriją: bibliofilus, antikvarinės prekybos ir atminties institucijų darbuotojus, taip pat visus, kuriems artima senoji knyga ir jos paveldas.


  • Autorius: Alma Braziūnienė
  • Leidėjas: Akademinė leidyba
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 88
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955337126

Parašykite atsiliepimą apie "Inkunabulų paveldas Lietuvoje ir pasaulyje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kultūros knygos

Alma Braziūnienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Inkunabulų paveldas Lietuvoje ir pasaulyje, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Inkunabulų paveldas Lietuvoje ir pasaulyje aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Inkunabulų paveldas Lietuvoje ir pasaulyje už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Inkunabulų paveldas Lietuvoje ir pasaulyje? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alma Braziūnienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Inkunabulų paveldas Lietuvoje ir pasaulyje" perkama kartu