⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Intervencija į loginį mąstymą

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 4.29 SoldOut

Knygos "Intervencija į loginį mąstymą" aprašymas

Realaus turinio 200 užduočių, parinktų iš gyvenimiškos aplinkos, skirta gimnazijų mokinių bendrajai brandai ir gebėjimams nustatyti. Pirmoje šio leidinio dalyje pateikta 100 užduočių (ekonomikos, procentų, stochastikos ir geometrijos) su sprendimais ir atsakymais, antroje dalyje – 100 užduočių, skirtų savarankiškam darbui, tik su atsakymais. Visos užduotys skatina mokinius kūrybiškai suvokti sąlygą, ją interpretuoti, atsisakyti sprendimo algoritmizacijos, logiškai mąstyti.

Leidinys mokiniams padės atlikti matematinius tyrimus, kai gyvenimiškos situacijos yra nestandartinės, leis rasti ryšius tarp įvairių dėsningumų (tos pačios matematinės sąvokos, dėsniai ir operacijos taikomos fizikoje, chemijoje, biologijoje, ekonomikoje) ir nustatyti kiekybinį ir kokybinį pastarųjų santykį.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Intervencija į loginį mąstymą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie kitas studijas

Vincas Tamašauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Intervencija į loginį mąstymą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Intervencija į loginį mąstymą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Intervencija į loginį mąstymą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Intervencija į loginį mąstymą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vincas Tamašauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Intervencija į loginį mąstymą" perkama kartu