0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ir vis dėlto - juokimės!

  • Nuolaida knygai -84%
Kaina internetu: 1,79 €
Kaina knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 9.20 € (84%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Ir vis dėlto - juokimės!


2021-08-31 1.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ir vis dėlto - juokimės!" aprašymas

Pulgis Andriušis (1907-1970) skaitytojams geriausiai žinomas kaip lyrinių apysakų autorius. Tačiau P. Andriušio kūrybinis palikimas yra išskirtinai įvairus. Garbinga vieta tenka puikiai rašytojo talentą atspindintiems feljetonams, kurie iki šiol buvo nepelnytai pamiršti.


Į knygą "Ir vis dėlto - juokimės!" surinkta dauguma P. Andriušio feljetonų, parašytų pokario Vokietijoje, kur jis su šeima pasitraukė 1944 m., bei Australijoje, į kurią emigravo 1949 m. ir kurioje gyveno iki mirties.
Šie kūriniai atspindi DP stovyklose gyvenusių, vėliau - plačiai po pasaulį pasklidusių lietuvių kasdienybę, į kurią autorius sugebėjo žvelgti su ironija.

Pažintis su knyga ,,Ir vis dėlto juokimės!" nepaliks abejonių, kodėl amžininkai šį autorių laikė geriausiu savojo laikotarpio ne tik išeivijos, bet apskritai lietuvių feljetonistu.

  • Autorius: Pulgis Andriušis
  • Leidėjas: Bonus animus
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955754237

Parašykite atsiliepimą apie "Ir vis dėlto - juokimės!"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ir vis dėlto - juokimės!, kurią skaitytojams dovanoja Pulgis Andriušis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Pulgis Andriušis su knyga Ir vis dėlto - juokimės! jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ir vis dėlto - juokimės! patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Pulgis Andriušis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ir vis dėlto - juokimės! palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ir vis dėlto - juokimės!" perkama kartu