-5% extra nuolaida perkantiems už 25€ ir daugiau su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Irimo mechanika

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 19.39 SoldOut

Knygos „Irimo mechanika“ aprašymas

Vadovėlyje pateikiami irimo mechanikos pagrindai. Daug dėmesio skiriama medžiagų ir konstrukcijų elementų ilgalaikiškumo prognozavimui. Nagrinėjami klasikiniai ir autoriaus siūlomi irimo kriterijai, atspindintys naujausius mokslo laimėjimus. Vadovėlis skirtas mechanikos inžinerijos studijų programų magistrantams ir doktorantams.Parašykite atsiliepimą apie „Irimo mechanika“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Irimo mechanika“, Antanas Žiliukas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Antanas Žiliukas su knyga „Irimo mechanika“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Irimo mechanika“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Žiliukas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Irimo mechanika“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Irimo mechanika“ perkama kartu