0

Istorijos vėjų pagairėje. Lietuvos mokslo ir švietimo raidos bruožai

  • Nuolaida knygai -73%
Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 25,79 €*
Sutaupote: 18.80 € (73%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Istorijos vėjų pagairėje. Lietuvos mokslo ir švietimo raidos bruožai

  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 464
  • ISBN ar kodas: 9786094420689

2020-10-31 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Istorijos vėjų pagairėje. Lietuvos mokslo ir švietimo raidos bruožai" aprašymas

Knygoje „Istorijos vėjų pagairėje“ du profesoriai mokslo istorikai – Juozas Algimantas Krikštopaitis ir Libertas Klimka apžvelgia Lietuvos švietimo ir mokslo raidos esminius etapus, parodydami jų svarbą tautos ir valstybės istorijoje. Šios įžvalgos konkretinamos, pateikiant istorijos epizodus tų įvykių ar reiškinių, kurie esmingai skatino visuomenės raidą Lietuvos valstybingumo link. Teikiama taip pat žinių apie asmenis, kurių veikla labiausiai stimuliavo politikos, kultūros ir mokslo tapsmą mūsų krašte. Istorijos suvokimas būtinas ateities prognozavimui ir konstravimui.

Parašykite atsiliepimą apie "Istorijos vėjų pagairėje. Lietuvos mokslo ir švietimo raidos bruožai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Istorijos vėjų pagairėje. Lietuvos mokslo ir švietimo raidos bruožai, kurią skaitytojams dovanoja Libertas Klimka, Juozas Algimantas Krikštopaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Libertas Klimka, Juozas Algimantas Krikštopaitis su knyga Istorijos vėjų pagairėje. Lietuvos mokslo ir švietimo raidos bruožai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Istorijos vėjų pagairėje. Lietuvos mokslo ir švietimo raidos bruožai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Libertas Klimka, Juozas Algimantas Krikštopaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Istorijos vėjų pagairėje. Lietuvos mokslo ir švietimo raidos bruožai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Istorijos vėjų pagairėje. Lietuvos mokslo ir švietimo raidos bruožai" perkama kartu