0

Ivanas Vasiljevičius keičia profesiją (DVD)

4,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Ivanas Vasiljevičius keičia profesiją (DVD)

  • Leidėjas: Krupnyj Plan
  • Išleidimo metai: 2006
  • ISBN ar kodas: 4743005032022

2021-01-31 4.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ivanas Vasiljevičius keičia profesiją (DVD)" aprašymas

Restauruotas vaizdas ir garsas, originalas Mosfilm 1973

Režisierius: Leonid Gaidaj
Vaidina:Jurijus Jakovlevas, Leonidas Kuravliovas, Aleksandras Demjanenko
Trukmė: 88 min.
Šalis: Rusija
Žanras: komedija
Įgarsinimo kalbos: rusų 5.1
0 - multiregioninis
Titravimo kalbos: lietuvių, latvių, estų

Jaunas mokslininkas Šurikas džiaugiasi sukūręs laiko mašiną. Tačiau nuotaiką gadina jo žmona - gražuolė aktorė - eilinį kartą nusprendusi palikti nusibodusį inžinierių ir išlėkti į kurortą su bohemišku režisieriumi. Ji nekreipia dėmesio į genialųjį vyro išradimą. Tačiau drauge su namų valdybos pirmininku Ivanu Vasiljevičiumi ir gretimą butą apiplėšti ketinusiu vagimi ji tampa eksperimento dalyve. Laiko mašina nieko nenutuokiančius daugiabučio gyventojus nuskraidina į Ivano Rūsčiojo laikus, o patį carą atgabena į Šuriko butą. Prasideda virtinė neįtikėtinų situacijų ir pokštų. Šiuolaikiniai žmonės mėgina pritapti caro dvare, o barzdotam valdovui kiekviena akimirka, praleista kukliame daugiabutyje, prilygsta didžiausiam išbandymui.

Parašykite atsiliepimą apie "Ivanas Vasiljevičius keičia profesiją (DVD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ivanas Vasiljevičius keičia profesiją (DVD), kurią skaitytojams dovanoja Komedija. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Komedija su knyga Ivanas Vasiljevičius keičia profesiją (DVD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ivanas Vasiljevičius keičia profesiją (DVD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Komedija. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ivanas Vasiljevičius keičia profesiją (DVD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Ivanas Vasiljevičius keičia profesiją (DVD)" perkama kartu