Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Juodvilkio dvaras

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-10-31 8.49 SoldOut

Knygos "Juodvilkio dvaras" aprašymas

„Juodvilkio dvaras“ debiutinis lietuvių autorės Indrės Vakarės romanas. Jo sėkmė paskatino rašytoją kurti toliau ir šiandien skaitytojai gali džiaugtis dar keliais romantiniais pasakojimais. Pirmojoje autorės istorijoje žaviai pinasi detektyvo elementai ir aistringa meilės linija.

Eleonora yra jauna mergina, ką tik baigusi doktorantūros studijas. Ji planuoja savo disertaciją išleisti atskira knyga ir svajoja kada nors dėstyti istoriją universitete. Tuo tarpu jos profesorius, iš esmės vienintelis artimas žmogus, rekomenduoja Eleonorai padirbėti mokytoja. Tai puiki proga įgyti dėstymo įgūdžių, belaukiant, kol universitete atsilaisvins tinkamos pareigos. O mažame Lietuvos miestelyje atsilaisvino istorijos mokytojo vieta.

Eleonora ilgai nesvarsto. Vilniuje ji beveik neturi draugų, su tėvais nesijaučia artima, išsvajoto darbo teks palaukti, kol profesorius išeis į pensiją, o provincija gali tapti puikia vieta būsimos knygos rašymui. Mergina susikrauna skurdžią mantą į raudoną „Mini Cooper“ ir tris valandas per lietų vairuoja iki Vilkijos.

Vilkija, apie kurią Eleonora girdėjo daug gero, nepasitinka jos svetingai. Lietus pila taip, kad jauna moteris permirksta vos išlipusi iš automobilio, o čia dar visos tos naujienos apie paslaptingus nutikimus mokykloje, kurioje ji ketina dirbti. Vienas mokytojas užpultas, kita dingo be žinios… Ne pačios geriausios žinios.

Pirmą darbo dieną Eleonora susipažįsta su mokyklos direktoriumi Baltazaru Juodvilkiu. Žavus vyresnis vyras iš karto patraukia merginos dėmesį. Tačiau apie šį žmogų sklando keisti gandai. Žmonės kalba, kad po jo dvaru raizgosi paslaptingi tuneliai, o Baltazaras turi ne pačios geriausios reputacijos brolį dvynį. Visgi širdžiai neįsakysi. Mergina įsimyli mokyklos direktorių, nepaisydama to, kad jo elgesys dažnokai glumina.

„Juodvilkio dvaras“ – meilės romanas, kurio veiksmas vyksta Vilkijoje. Mažo miestelio fone veikėjai turės išsiaiškinti paslaptis bei savo jausmus. Ar laukti laimingos pabaigos? Indrė Vakarė sako, kad nėra to, ko nenugalėtų tikra meilė, tad tikėkimės!

Indrė Vakarė jauna rašytoja iš Kauno. Iš tiesų moters pase įrašytas Indrės Večerskienės vardas, tačiau knygas moteris pasirašo slapyvardžiu, o apie asmeninį gyvenimą daug neatvirauja. Indrė, kaip ir daugelis, dieną dirba įprastą darbą, o vakarais užmigdo vaikus ir rašo intriguojančius meilės romanus.


  • Autorius: Indrė Vakarė
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 270
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094841439

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Juodvilkio dvaras"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Juodvilkio dvaras", Indrė Vakarė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Indrė Vakarė su knyga "Juodvilkio dvaras" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Juodvilkio dvaras" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Indrė Vakarė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Juodvilkio dvaras" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Juodvilkio dvaras" perkama kartu