0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jurgos Ivanauskaitės fenomenas: tarp siurrealizmo ir egzistencializmo

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 5.99 SoldOut

Knygos "Jurgos Ivanauskaitės fenomenas: tarp siurrealizmo ir egzistencializmo" aprašymas

Jurga Ivanauskaitė (1961–2007) – Lietuvos prozininkė, dramaturgė, dailininkė, keliautoja. Jos knygos iki šiol skaitytojų mėgstamos, pagal jas kuriami filmai, rengiamos jos kūrybos parodos. Ši knyga "Jurgos Ivanauskaitės fenomenas: tarp siurrealizmo ir egzistencializmo" – pirmas mėginimas vertinti Ivanauskaitės kūrybos palikimą, įminti jos fenomeno paslaptį.

Jūratė Baranova – filosofijos profesorė, eseistė, literatūros kritikė. Ypač domisi tarpdisciplininiais tyrimais – tiria idėjas, kylančias iš filosofijos ir literatūros, filosofijos ir vizualaus meno sandūros.
J. Ivanauskaitės fenomeną autorė analizuoja per kūrybos ženklus. Pasitelkiama visa jos kūryba: ir literatūrinė, ir vizualioji. Remiamasi ir pokalbiais su Jurgos mama Ingrida Korsakaite, iki šiol neskelbtais Jurgos laiškais bičiuliams.
Knygoje rašoma apie Jurgos Ivanauskaitės pasaulėvoką ir jos raiškos būdus. Autorė į kūrėją žvelgia plačiai – ne tik kaip į rašytoją ir dailininkę, bet kaip į kultūros reiškinį, neabejotinai palikusį ryškų pėdsaką lietuvių kultūros istorijoje.

  • Autorius: Jūratė Baranova
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 539
  • ISBN ar kodas: 9786094660733

Parašykite atsiliepimą apie "Jurgos Ivanauskaitės fenomenas: tarp siurrealizmo ir egzistencializmo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Jurgos Ivanauskaitės fenomenas: tarp siurrealizmo ir egzistencializmo", kurią skaitytojams dovanoja Jūratė Baranova. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jūratė Baranova su knyga "Jurgos Ivanauskaitės fenomenas: tarp siurrealizmo ir egzistencializmo" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Jurgos Ivanauskaitės fenomenas: tarp siurrealizmo ir egzistencializmo" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jūratė Baranova. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Jurgos Ivanauskaitės fenomenas: tarp siurrealizmo ir egzistencializmo" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Jurgos Ivanauskaitės fenomenas: tarp siurrealizmo ir egzistencializmo" perkama kartu