0

Ką gyvenimas įrašė

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Ką gyvenimas įrašė

  • Leidėjas: Vaizdų archyvas
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 18x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 440
  • ISBN ar kodas: 9786099553917

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Ką gyvenimas įrašė" aprašymas
„Ką gyvenimas įrašė“ -tai memuarinių užrašų, pokalbių, straipsnių knyga.

Šią žinomos poetės knygą tematiniu požiūriu sudaro dvi dalys. Pirmojoje prisiminimai apie vaikystę nepriklausomoje Lietuvoje, tautą sukrėtusią okupaciją, karą ir pokarį. Antrojoje knygos dalyje – atrastas pašaukimo kelias, ėjimas juo į literatūros erdvę.

Parašykite atsiliepimą apie "Ką gyvenimas įrašė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ką gyvenimas įrašė, kurią skaitytojams dovanoja Aldona Elena Puišytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aldona Elena Puišytė su knyga Ką gyvenimas įrašė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ką gyvenimas įrašė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aldona Elena Puišytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ką gyvenimas įrašė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Ką gyvenimas įrašė" perkama kartu