0

Pirkėjų atsiliepimai

Kā žemė bova brongesnė ož douna, 2 dalės | Kai žemė buvo brangesnė už duoną, 2 dalis

Kaina: 12,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 12.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kā žemė bova brongesnė ož douna, 2 dalės | Kai žemė buvo brangesnė už duoną, 2 dalis" aprašymas

Technologijos mokslų srities, Aplinkos inžinerijos ir kraštotvarkos mokslų krypties habilituotas mokslų daktaras, profesorius Donatas Butkus žemaitiškai parašė antrą knygą, pirmosios tęsinį - novelių romaną - „Kā žemė bova brongesnė ož douna“.

Autorius rašo plungiečių patarme, panaudoja tame regione jau ir primirštus žodžius ir posakius. Jeigu pirmojoje knygoje pagrindinė mintis yra žmonių gyvenimas Žemaitijos kaime tarpukario ir Antrojo pasaulinio karo laikotarpiais, tai antrojoje knygoje - pokario metais. Išryškintas kaimo žmonių troškimas įsigyti žemės, nes turint žemės buvo galima prasimaitinti, net ir praturtėti. Bet dideli žemės mokesčiai ir pyliavos bei prasidėjusi kolektyvizacija tuos siekius suardė.

Romano herojai yra autoriaus artimieji, kaimynai ir amžininkai. Bet tai yra literatūriniai personažai, jų pavardės ir vardai bei gyvenamųjų vietovių pavadinimai yra išgalvoti. Žemaitijos kaimo žmonių tarpusavio santykiai šeimoje, jų darbai, rūpesčiai atskleidžiami vienos šeimos gyvenimo ir bendravimo su kitomis šeimomis pavyzdžiu.

Knygoje „Kā žemė bova brongesnė ož douna“ pasakojama apie kaime vykusius įvykius, jauno žmogaus augimą ir jo asmenybės formavimosi netolygumus, apie mokslo siekimą, net ir nepriteklių sąlygomis.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kā žemė bova brongesnė ož douna, 2 dalės | Kai žemė buvo brangesnė už duoną, 2 dalis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kā žemė bova brongesnė ož douna, 2 dalės | Kai žemė buvo brangesnė už duoną, 2 dalis", Duonats Botkos (Donatas Butkus). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Duonats Botkos (Donatas Butkus) su knyga "Kā žemė bova brongesnė ož douna, 2 dalės | Kai žemė buvo brangesnė už duoną, 2 dalis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kā žemė bova brongesnė ož douna, 2 dalės | Kai žemė buvo brangesnė už duoną, 2 dalis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Duonats Botkos (Donatas Butkus). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kā žemė bova brongesnė ož douna, 2 dalės | Kai žemė buvo brangesnė už duoną, 2 dalis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kā žemė bova brongesnė ož douna, 2 dalės | Kai žemė buvo brangesnė už duoną, 2 dalis" perkama kartu