0

Kaip gyventi amžinai

Informacija

Kaip gyventi amžinai

  • Leidėjas: Gimtasis žodis
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 15x23, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 158
  • ISBN ar kodas: 9789955162414

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kaip gyventi amžinai" aprašymas
Semui patinka faktai. Jam įdomu vaiduokliai ir NSO. Įdomi ir mirtis. Semas serga leukemija. Jis mirs. Bet mirtis taip pat yra gyvenimo faktas.
Skvarbus Semo žvilgsnis į gyvenimą yra linksmas, nuoširdus ir keliantis dvasią.

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip gyventi amžinai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kaip gyventi amžinai, kurią skaitytojams dovanoja Sally Nicholls. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sally Nicholls su knyga Kaip gyventi amžinai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kaip gyventi amžinai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sally Nicholls. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kaip gyventi amžinai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kaip gyventi amžinai" perkama kartu