0

Kaip išgyventi ligą, kančią, vienatvę ir mirtį. Patarimai ligoniams ir jų globėjams

  • Nuolaida knygai -24%
Kaina internetu: 5,69 €
Kaina knygyne: 7,39 €*
Sutaupote: 1.70 € (24%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kaip išgyventi ligą, kančią, vienatvę ir mirtį. Patarimai ligoniams ir jų globėjams

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • ISBN ar kodas: 9789955294160

2020-10-31 5.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kaip išgyventi ligą, kančią, vienatvę ir mirtį. Patarimai ligoniams ir jų globėjams " aprašymas

"Atiduodami į skaitytojų rankas šią knygą tikimės, kad joje atsakymus į jiems rūpimus klausimus ras žmonės, išgyvenantys fizinę ir dvasinę kančią, ir tie, kurie dėl ligos arba amžiaus artėja prie savo žemiškojo gyvenimo pabaigos. Knygoje taip pat sudėtos maldos, kurios gali padėti sėkmingai pereiti šį išbandymo laikotarpį, kad būtų pasiruošta susitikti su Dievu.
Taip pat viliamės, kad šia knyga pasinaudos tie, kurie rūpinasi ligoniais. Buvimas prie žmogaus, išgyvenančio fizinį skausmą, vienatvę ir bejėgystę negalint pasirūpinti savimi, yra didelis iššūkis ir sunki užduotis. Ypač tuomet, kai ne visada galima ženkliai palengvinti kentėjimą, – tada pirmiausia reikia tiesiog būti prie kenčiančio žmogaus. Tikimės, kad knyga padės išgyventi šią sunkią patirtį ir ligoniams, ir jų globėjams."

Autorius

Iš lenkų kalbos vertė Vaiva Narušienė

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip išgyventi ligą, kančią, vienatvę ir mirtį. Patarimai ligoniams ir jų globėjams "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Malda

Piotr Kožlak parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kaip išgyventi ligą, kančią, vienatvę ir mirtį. Patarimai ligoniams ir jų globėjams , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kaip išgyventi ligą, kančią, vienatvę ir mirtį. Patarimai ligoniams ir jų globėjams aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kaip išgyventi ligą, kančią, vienatvę ir mirtį. Patarimai ligoniams ir jų globėjams už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kaip išgyventi ligą, kančią, vienatvę ir mirtį. Patarimai ligoniams ir jų globėjams ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Piotr Kožlak tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kaip išgyventi ligą, kančią, vienatvę ir mirtį. Patarimai ligoniams ir jų globėjams " perkama kartu