0

Kaip sveikai gyventi 150 metų

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2016-10-27 IRENA

Tvarkydama tėvelių knygas, radau šią knygą...Tai mano paskutinis atradimas, kurią studijuoju,
skaitau kaip maldaknygę ir džiaugiuosi, kad daug kas namų sąlygomis man padeda. Turintiems negalavimų arba norintiems prevencijai - tikrai rekomenduoju.

Informacija

Kaip sveikai gyventi 150 metų

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 296
  • ISBN ar kodas: 9785415022533

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kaip sveikai gyventi 150 metų" aprašymas

Nors šį knyga neparduodama, bet vis dar galite įsigyti kitą knygos Kaip sveikai gyventi 150 metų leidimą!


Michał Tombak – habilituotas mokslų daktaras, baigęs Maskvos universiteto Biologijos ir chemijos fakultetą. Autorius teigia, kad būtent šie mokslai suteikė jam neįkainojamų žinių apie unikalų žmogaus organizmą ir jo veikimo principus. Knygoje "Kaip sveikai gyventi 150 metų", remdamasis tūkstantmete Rytų ir Vakarų natūraliąja medicina bei pasitelkdamas mūsų senolių išmintį, autorius aptaria pagrindinius veiksnius, lemiančius žmogaus (ne)sveikatą. Be to, skaitytojams siūlo gausybę sveiko maisto receptų bei išmintingų ir praktiškų patarimų.
• Ar žinote, kad labiausiai išsivysčiusiose šalyse per pastaruosius 25-erius metus užfiksuotas didžiausias sergamumas vėžinėmis, širdies ir kraujagyslių lėtinėmis ligomis, padvigubėjo naujagimių su įgimtomis negaliomis skaičius.

• Ar žinote, kad Šaolino vienuolyne pasmerktuosius mirčiai maitindavo tik mėsa. Po 20–40 dienų jie mirdavo.

• Ir - paradoksas! Pagal Pasaulinės sveikatos organizacijos tyrimus keliasdešimtyje Himalajų aukštikalnių vienuolynų nustatyta, kad 60% jų gyventojų, nepriklausomai nuo amžiaus, yra veiklūs ir tiesiog visiškai sveiki!


Tibetiečių išmintis liudija: „Dažniausiai žmonės serga dėl 2 priežasčių: nuo apsirijimo arba nuo bado.“


Šios knygos tęsinys "Pagydyti nepagydomą.


Iš lenkų kalbos vertė Vaclovas Mikailionis
2016-10-27

Tvarkydama tėvelių knygas, radau šią knygą...Tai mano paskutinis atradimas, kurią studijuoju,
skaitau kaip maldaknygę ir džiaugiuosi, kad daug kas namų sąlygomis man padeda. Turintiems negalavimų arba norintiems prevencijai - tikrai rekomenduoju.

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip sveikai gyventi 150 metų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kaip sveikai gyventi 150 metų, kurią skaitytojams dovanoja Michal Tombak. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Michal Tombak su knyga Kaip sveikai gyventi 150 metų jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kaip sveikai gyventi 150 metų patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Michal Tombak. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kaip sveikai gyventi 150 metų palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kaip sveikai gyventi 150 metų" perkama kartu