0

Kaip tapti Riteriu. Ginklanešio vadovas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Kaip tapti Riteriu. Ginklanešio vadovas

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 26x26, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 28
  • ISBN ar kodas: 9789955221036

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kaip tapti Riteriu. Ginklanešio vadovas" aprašymas

"Mano sūnau, jei nori tapti riteriu, šioje knygoje rasi visa, ką privalai išmanyti. Turi mankštintis, kad taptum stiprus ir ištvermingas. Turi išmokti sutramdyti žirgą ir valdyti ginklus. Turi būti pasirengęs keliauti ir ieškoti nuotykių. Turi būti narsus. Jei visa tai sugebėsi įgyvendinti ir vadovausiesi riterių garbės kodeksu, tapsi kilniu ir vertu pagarbos riteriu".

Seras Džefris de Lansas


Riterystės pamokos - ginkluotė, ginklanešiai - pasirengimas riterystei, žirgai, heraldika, pratybos, turnyrai, pilys, priešo pilies puolimas, klajonės nuotykių beieškant, puotos, mūšiai, garsiausi riteriai - viskas puikiame albume "Kaip tapti Riteriu. Ginklanešio vadovas" su atsidarančiais ir erdviniais paveikslėliais.

 

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip tapti Riteriu. Ginklanešio vadovas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kaip tapti Riteriu. Ginklanešio vadovas, kurią skaitytojams dovanoja Džefris de Lansas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Džefris de Lansas su knyga Kaip tapti Riteriu. Ginklanešio vadovas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kaip tapti Riteriu. Ginklanešio vadovas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Džefris de Lansas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kaip tapti Riteriu. Ginklanešio vadovas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kaip tapti Riteriu. Ginklanešio vadovas" perkama kartu