0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kakė Makė ir draugai. Mažyliams. Užduotėlės ir daugiau nei 70 lipdukų

Kaina internetu: 4,09 €
Kaina knygyne: 4,69 €*
Sutaupote: 0.60 € (13%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 4.09 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kakė Makė ir draugai. Mažyliams. Užduotėlės ir daugiau nei 70 lipdukų" aprašymas

Pirmoji knygelių serijos „Mažyliams“ užduočių knygelė su lipdukais, skirta mažiesiems Kakės Makės gerbėjams – 3–4 metų vaikams.

Kakė Makė kviečia savo draugus kartu atlikti linksmas, spalvingas ir įdomias užduotis, pasitelkiant vaikų taip mėgstamus lipdukus, kurių knygelėje net 70! Užduočių knygelėje vaikai mokysis atpažinti emocijas, rūšiuoti ir tvarkytis, lavins smulkiąją motoriką, susipažins su juos supančiu pasauliu ir išmoks naujų žodžių ir skaičių. Kiekvieno puslapio apačioje – papildoma užduotis, kuri pažadins vaizduotę ir įtvirtins įgytas žinias.

Atlikę visas užduotis ir suklijavę lipdukus mažyliai turės puikią iliustracijų knygelę, kurią vartydami galės kurti istorijas, ieškoti objektų, prisiminti išmoktus žodžius ir skaičius.

Užduotėles parengė kūrybingos pedagogės Živilė Kalasauskaitė ir Laimutė Pužauskienė!

ŽIVILĖ: „Vaikystėje svajojau tapti troleibuso vairuotoja ir vežioti žmones po gražiąsias Vilniaus gatves. Ši svajonė neišsipildė, tačiau... esu labai laiminga, galėdama viso pasaulio vaikus vežioti po nuostabų, pažinimo džiaugsmo kupiną užduočių pasaulį.“

LAIMUTĖ: „Aš vaikystėje svajojau būti delfinu... Ir mano svajonė išsipildė, nes aš lyg delfinas nardau su vaikais po įdomų užduočių vandenyną.“

MES ABI: „Mes jau susipažinome su Kake Make. Leiskis ir tu į šią puikią kelionę!“

Užduočių knygelė su lipdukais „Kakė Makė ir draugai“:

· plečia vaiko žodyną;
· lavina emocinį intelektą;
· padeda pažinti pasaulį;
· moko sutelkti dėmesį;
· lavina smulkiąją motoriką.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • Formatas: 22x30, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090145999

Parašykite atsiliepimą apie "Kakė Makė ir draugai. Mažyliams. Užduotėlės ir daugiau nei 70 lipdukų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie Kakę Makę

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kakė Makė ir draugai. Mažyliams. Užduotėlės ir daugiau nei 70 lipdukų", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Kakė Makė ir draugai. Mažyliams. Užduotėlės ir daugiau nei 70 lipdukų" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kakė Makė ir draugai. Mažyliams. Užduotėlės ir daugiau nei 70 lipdukų". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kakė Makė ir draugai. Mažyliams. Užduotėlės ir daugiau nei 70 lipdukų" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kakė Makė ir draugai. Mažyliams. Užduotėlės ir daugiau nei 70 lipdukų" perkama kartu