0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Kakė Makė. Klijuok. Spalvink. Žaisk

Kaina internetu: 6,49 €
Kaina knygyne: 7,19 €*
Sutaupote: 0.70 € (10%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Kakė Makė. Klijuok. Spalvink. Žaisk


2021-05-31 6.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kakė Makė. Klijuok. Spalvink. Žaisk" aprašymas

Kakė Makė žvitriai šoka iš lovos, mokosi naujų dalykų ir su Čiūčia laksto bei žaidžia parke. Padėk paįvairinti jos dieną – apklijuok Kakės Makės nuotykius lipdukais.
Dvi didelės išlankstomos scenos ir daugiau kaip 300 įvairiausių lipdukų – Kakė Makė nekantrauja norėdama sužinoti, ką šiandien nuveiksite kartu!


  • Autorius:
  • Serija: Kakė Makė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • Formatas: 21x26, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090133491

Parašykite atsiliepimą apie "Kakė Makė. Klijuok. Spalvink. Žaisk"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie Kakę Makę

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Kakė Makė. Klijuok. Spalvink. Žaisk, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Kakė Makė. Klijuok. Spalvink. Žaisk aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Kakė Makė. Klijuok. Spalvink. Žaisk. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Kakė Makė. Klijuok. Spalvink. Žaisk dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kakė Makė. Klijuok. Spalvink. Žaisk" perkama kartu