0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kakės Makės žurnalas Nr. 1

Kaina internetu: 3,69 €
Kaina knygyne: 4,49 €*
Sutaupote: 0.80 € (18%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Kakės Makės žurnalas Nr. 1


2021-08-31 3.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kakės Makės žurnalas Nr. 1" aprašymas

"Ar žinojai, kad seniai seniai mūsų Žemę dengė ledas – įsivaizduok, ji visa buvo tarsi didžiulė čiuožykla! Ar kada nors susimąstei, kaip mūsų akys mato vaizdą arba kuo gyvūnų regėjimas skiriasi nuo žmonių? Tu nepatikėsi, tačiau ne tik žmonės, bet ir kai kurie gyvūnai „nešioja akinius“! Šiame žurnale rasi daug įdomių galvosūkių ir užduočių, receptų vasaros iškylai. O svarbiausia – Tau dovanoju ir ypatingą lupą! Ja galėsi padidinti mažus daiktus ir apžiūrėti juos įdėmiau, pavyzdžiui, akmenuką, vos išdygusį augalą arba skruzdėlytę. Man tyrinėti labai patinka, o tau?"


Tavo Kakė Makė


  • Autorius:
  • Serija: Kakė Makė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • Formatas: 21x26, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090128138

Parašykite atsiliepimą apie "Kakės Makės žurnalas Nr. 1"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie Kakę Makę

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Kakės Makės žurnalas Nr. 1, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Kakės Makės žurnalas Nr. 1 aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Kakės Makės žurnalas Nr. 1. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Kakės Makės žurnalas Nr. 1 dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kakės Makės žurnalas Nr. 1" perkama kartu