Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kalėdos miške (serija "Šimtakojo istorijos")

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 4.03 SoldOut

Knygos „Kalėdos miške (serija "Šimtakojo istorijos")“ aprašymas

Tai spalvinimo ir užduočių knyga vaikams.Parašykite atsiliepimą apie „Kalėdos miške (serija "Šimtakojo istorijos")“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Kalėdos miške (serija "Šimtakojo istorijos")“, Lina Žukauskienė, Virginija Pūtytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Lina Žukauskienė, Virginija Pūtytė su knyga „Kalėdos miške (serija "Šimtakojo istorijos")“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Kalėdos miške (serija "Šimtakojo istorijos")“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lina Žukauskienė, Virginija Pūtytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Kalėdos miške (serija "Šimtakojo istorijos")“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Kalėdos miške (serija "Šimtakojo istorijos")“ perkama kartu