0

Kalėdos miške (serija "Šimtakojo istorijos")

Informacija

Kalėdos miške (serija "Šimtakojo istorijos")

  • Leidėjas: Nacionalinė knyga
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 30x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • ISBN ar kodas: 9789955495222

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kalėdos miške (serija "Šimtakojo istorijos")" aprašymas
Tai spalvinimo ir užduočių knyga vaikams.

Parašykite atsiliepimą apie "Kalėdos miške (serija "Šimtakojo istorijos")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kalėdos miške (serija "Šimtakojo istorijos"), kurią skaitytojams dovanoja Lina Žukauskienė, Virginija Pūtytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Lina Žukauskienė, Virginija Pūtytė su knyga Kalėdos miške (serija "Šimtakojo istorijos") jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kalėdos miške (serija "Šimtakojo istorijos") patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lina Žukauskienė, Virginija Pūtytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kalėdos miške (serija "Šimtakojo istorijos") palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kalėdos miške (serija "Šimtakojo istorijos")" perkama kartu