⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kas buvo ir kas yra

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 9.39 SoldOut

Knygos "Kas buvo ir kas yra" aprašymas

28-oji serijos „Lietuvių literatūros lobynas. XX amžius“ knyga. Vaižganto proza įspūdingai įkūnijo realistinio pasakojimo ir romantinės vizijos jungtį, lietuviškosios tradicijos ir modernizmo sąveiką, aprėpė savojo laiko etines ir politines nuostatas, tautinio sąjūdžio vaizdus, kurie iškyla „Pragiedrulių“ epopėjoje. Šeima, tautinė bendruomenė, kultūrinės intencijos – šios ir kitos vaizdavimo atramos pasitarnauja valstybės vizijos kūrimui. Šviesiųjų ir tamsiųjų jėgų sankirta raiškiai atskleista apysakoje „Nebylys“.

Knygą sudarė ir įvadinį straipsnį „Savos tautos ir kultūros tarnas“ parengė Ilona Čiužauskaitė.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kas buvo ir kas yra"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kas buvo ir kas yra", Juozas Tumas-Vaižgantas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Juozas Tumas-Vaižgantas su knyga "Kas buvo ir kas yra" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kas buvo ir kas yra" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Juozas Tumas-Vaižgantas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kas buvo ir kas yra" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kas buvo ir kas yra" perkama kartu