Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kauno saulė (Miesto epas, II dalis)

Kaina: 22,61 €
Kaina su kodu: 20,35 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 22.607 InStock
Į krepšelį 20,35 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Kauno saulė (Miesto epas, II dalis)“ aprašymas

Antroji „Kauno Saulės“ knyga – išskirtinis Arvydo Juozaičio kūrinys, kuriuo autorius labiau negu kur kitur atskleidžia savo pasaulėžiūrą. Operuodamas gausia faktine medžiaga, rašytojas filosofo žvilgsniu atranda, atskleidžia, rekonstruoja ir net kuria „Kauno Lietuvos“ istorinę tikrovę. Ši realybė liudija, kad miestas, o ypač Laikinąja sostine tapęs Kaunas atliko jam skirtą istorinę misiją – iš pelenų prikėlė valstybę, užkūrė jos variklį. A. Juozaitis, apžavėtas Kauno įvairovės, atranda mieste daugybę perlų, juos pateikia skaitytojui lengva, net detektyvine forma.

Kaunas yra paslaptingiausias Lietuvos miestas, kurio tapatybė didesnė už jį patį. Kaunas sukūrė „Kauno Lietuvą“, atskleidė lietuvių civilizacinius sugebėjimus vėl tapti istorine-valstybine tauta, ir šiandien spinduliuoja veržlią gyvybę. Arvydo Juozaičio credo spindi kaip gintaras ant delno – ir XX amžiaus pradžioje, ir XXI amžiaus pradžioje Kaunas mums būtinas kaip gyvybės šaltinis. Autorių džiugina daugybė atradimų, kuriais jis dalinasi šioje knygoje ir pagaliau daro išvadą: Kaunas tvirtėja, o Lietuva nesiliauja semtis jėgų iš Kauno, iš savo likimo lemtos Laikinosios sostinės.

Knygos autorius Arvydas Juozaitis – filosofas, rašytojas, politinis ir visuomenės veikėjas, humanitarinių mokslų daktaras. Parašė per trisdešimt knygų. Jo knygos – miestų epai – buvo apdovanoti literatūrinėmis premijomis: „Karalių miestas be karalių“ (2005 m. I. Simonaitytės premija), „Ryga – niekieno civilizacija“ (2011 m. Baltijos Asamblėjos literatūrinė premija), „Kauno saulė. Pirmoji knyga“ (2021 m. Vaižganto premija). A. Juozaičio kūryba taip pat įvertinta pirmąja Vinco Kudirkos (1992 m.), Liudviko Rėzos (2012 m.), Juozo Keliuočio (2014 m.) premijomis.


  • Autorius: Arvydas Juozaitis
  • Leidėjas: Eglės leidykla
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 480
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094321597

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Kauno saulė (Miesto epas, II dalis)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Publicistika

Arvydas Juozaitis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Kauno saulė (Miesto epas, II dalis)“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Kauno saulė (Miesto epas, II dalis)“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Kauno saulė (Miesto epas, II dalis)“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Kauno saulė (Miesto epas, II dalis)“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Arvydas Juozaitis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Kauno saulė (Miesto epas, II dalis)“ perkama kartu