0

Kiauraraščiai virbalais

  • Nuolaida knygai -56%
2.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 3,99 €
Knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (56%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2018-02-21 Alvyda

Nelabai aiškūs sutartiniuose ženkluose tamsių plotų mezgimai ( nėra visai paaiškinimų). Manau knyga būtų nebloga, bet trūksta vaizdinės medžiagos kaip megzti sudėtingas mezginio vietas.

Informacija

Kiauraraščiai virbalais

  • Leidėjas: Conto litera
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 120
  • ISBN ar kodas: 9786099525396

2020-07-31 3.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Jeigu Jūs norite nusimegzti dailų daiktą greitai ir sunaudoti mažiau nei įprasta siūlų, tuomet ši knyga
jums.


Skylutėmis išmegzti ornamentai kiauraraščiais - dailiausiai ir lengviausi mezgami raštais virbalais. Šioje knygoje jų net 330 pavyzdžių, kurie sugrupuoti pagal paskirtį ir sudėtingumą. Jų visų mezgimas detaliai aprašytas, dauguma jų grafiškai, tad ja galima naudotis ir nemokant lietuvių kalbos.


Knyga "Kiauraraščiai virbalais" skirta jau mokančioms megzti.

Pratarmė


Niekas nežino kiek egzistuoja kiauraraščių. Jų tiek daug gal dėl to, kad šio tipo raštų mezgimas palyginti paprastas, nereikalauja ypatingų gebėjimų. Tik reikia mokėti megzti paprasčiausią kojinės mezgimą gerosiomis ir išvirkščiosiomis akimis, uždėti akj apsukant siūlą apie virbalą, kad pasidarytų skylutė bei sumegzti dvi ar daugiau akių kartu, kad mezginio akių skaičius išliktų nepakitęs. Juk priešingu atveju mezginys kai ženkliai pasikeis akių skaičius pasikeis, platės arba siaurės. Gali būti uždedamos ne viena bet dvi ar daugiau akių kartu, nuo priklauso skylutės dydis. Pasitaiko raštų kai uždedamos apsukant siūlą net ir trys ar keturios akys. Ši paprasta mezgimo technika leidžia padaryti įspūdingą daiktą, kuriame būna ištisų kiaurų linijų, besiplaikstančių tinklų ir skylučių grupių, susiliejančių į nuostabaus grožio lengvą erdvų daiktą. Skylučių linijos ar ištisi tinklai dažniausiai atskiriami gerųjų akių ar ripso raštais, nors pasitaiko ir pynių ir pumpuriukų. Bet dailų daiktą galima numegzti ir be jų. Bet norint megzti reikia žinoti raštus, jų schemas. Tik kelių šimtų raštų kolekciją nusimegzti ilgai užtruks.

Ši knyga - kiauraraščių žinynas. Be abejo, jis nėra baigtas, nes niekas nežino kiek jų egzistuoja, nuolat kas nors sugalvoja naujus raštus. Čia dauguma kiauraraščių numegzta iš medvilnės siūlų, lygių, nes toks siūlas leidžia tiksliau parodyti raštą. Pūkuoti siūlai neleidžia taip aiškiai atskleisti kiauraraščio. Bet jūs visus kiauraraščius galite megzti iš jvairių siūlų. Kiauraraščiai knygoje sugrupuoti, aprašyti grafiškai, tad tikiuosi, kad ja naudotis bus patogu, net nežinant kalbos.
2018-02-21

Nelabai aiškūs sutartiniuose ženkluose tamsių plotų mezgimai ( nėra visai paaiškinimų). Manau knyga būtų nebloga, bet trūksta vaizdinės medžiagos kaip megzti sudėtingas mezginio vietas.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu