0

Kito karto gali ir nebūti (Jausmų egzotika)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Kito karto gali ir nebūti (Jausmų egzotika)

  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786094066672

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kito karto gali ir nebūti (Jausmų egzotika)" aprašymas
"Savo sielą ir širdį ji patikėjo didžiausiam priešui."

Nors Stefanas Ziakas yra nekenčiamiausias jos tėvo verslo varžovas, šalia jo vienintelio Selena Antaks pasijunta esanti tikra moteris. Todėl, nusprendusi pradėti savarankišką gyvenimą, sumanioji Selena kreipiasi pagalbos būtent į Stefaną.
Tik beširdis magnatas visai nepanašus į gerąjį riterį, kokį ji prisimena iš praeities. Per kelias dienas suvedžiota, įviliota į lovą ir išduota, Selena suvokia, kad už Stefaną blogesnis gali būti tik velnias.

Iš anglų kalbos vertė Filomena Vaitkutė

Parašykite atsiliepimą apie "Kito karto gali ir nebūti (Jausmų egzotika)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kito karto gali ir nebūti (Jausmų egzotika), kurią skaitytojams dovanoja Sarah Morgan. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sarah Morgan su knyga Kito karto gali ir nebūti (Jausmų egzotika) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kito karto gali ir nebūti (Jausmų egzotika) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sarah Morgan. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kito karto gali ir nebūti (Jausmų egzotika) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kito karto gali ir nebūti (Jausmų egzotika)" perkama kartu