0

Kliūčių ruožas: santuoka ir menas gyventi kartu

Internetu: 14,39 €
Knygyne: 16,89 €*
Sutaupote: 2.50 € (15%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Kliūčių ruožas: santuoka ir menas gyventi kartu

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 400
  • ISBN ar kodas: 9785415025312

2020-04-30 14.39 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Pasaulyje žinoma psichologė Daphne de Marneffe poras ir asmenis konsultuoja ne vieną dešimtmetį. Knygoje „Kliūčių ruožas: santuoka ir menas gyventi kartu“ ji pristato išmintingą ir optimistinį požiūrį į santuoką. Autorė moko suderinti individualų tobulėjimą su dažnai itin dideliais reikalavimais tarpusavio santykiams.


Žmonės visuomet stengėsi, kad santuoka gyvuotų kuo ilgiau, kad tai būtų tvirtas ramstis jų vaikams ir jiems patiems. Iš tiesų pastaraisiais metais sumažėjo skyrybų tarp aukštesnį išsilavinimą turinčių žmonių. Tačiau likti santuokoje ne visada lengva. Psichologė D. de Marneffe požiūrį ir gyvenimą keičiančioje, optimistiškoje knygoje „Kliūčių ruožas“ tyrinėja vidutinio amžiaus žmonių esantuokų pakilimus ir nuosmukius, kai poreikis tobulėti asmeniškai dažnai ima nesutapti su šeimos poreikiais.


Knyga „Kliūčių ruožas: santuoka ir menas gyventi kartu“ kalba apie esmines problemas, su kuriomis susiduria daugelis santuokų: pinigai, alkoholis ir narkotikai, tėvystės sukeliamas stresas, seksas, neištikimybė, sveikata, senėjimas, vaikų išėjimas į savarankišką gyvenimą, tėvų priežiūra senatvėje ir pan.

Autorė siūlo sprendimus šiems sunkumams, atskleisdama, kokius emocinius gebėjimus santykiuose būtina tobulinti, kad visa tai įveiktume. Pasitelkdama tyrimus, interviu ir savo klinikinę patirtį ji įžvalgiai pasakoja apie kasdienį moterų ir vyrų elgesį, gilinasi į tai, kaip veikia meilė ir mūsų poelgiai. Knygos puslapiuose kiekvienas lengvai suras sau tinkamos informacijos.


Intymi, o kartu ir griežta knyga „Kliūčių ruožas“ yra puiki knyga visiems, norintiems suprasti, kur link juda santykiai, kaip juos tinkamai ir prasmingai tęsti ir išsaugoti. Kartais su humoru, o kartais visiškai rimtai, autorė kalba norėdama padėti suprasti save tiek vyrams, tiek moterims, kad gyventume taip, kaip visi norime – gyvybingai, su meile ir pasitikėjimu.


„Šioje knygoje daugybė pastebėjimų, kurie gali padėti sunkumus patiriantiems partneriams pakeisti mąstymą apie santykius. Gerų tikslų ir naudingų patarimų knyga, vertingas vadovas sutuoktiniams“.

Kirkus Reviews„Knygoje „Kliūčių ruožas“ D. de Marneffe dalinasi savo gausiomis žiniomis apie emocinį žmogaus vystymąsi ir tėvų bei vaikų santykius, kurie daro mums įtaką nuo pat gimimo. Naudinga teikiantiems pagalbą ir studijuojantiems šeimos psichologiją, o taip pat skaitytojams, siekiantiems giliau suprasti savo santuoką“.


Booklist


Daphne de Marneffe – amerikiečių psichologė, dirbanti asmeniškai ir su poromis. Ji skaito paskaitas apie santuoką, porų terapiją, žmogaus vystymąsi ir tėvystę.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu