Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kliūčių ruožas: santuoka ir menas gyventi kartu

Kaina: 17,99 €
Kaina su kodu: 1,80 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 17.99 InStock
Į krepšelį 1,80 € -90% su kodu
PATOGU

Knygos "Kliūčių ruožas: santuoka ir menas gyventi kartu" aprašymas

Pasaulyje žinoma psichologė Daphne de Marneffe poras ir asmenis konsultuoja ne vieną dešimtmetį. Knygoje „Kliūčių ruožas: santuoka ir menas gyventi kartu“ ji pristato išmintingą ir optimistinį požiūrį į santuoką. Autorė moko suderinti individualų tobulėjimą su dažnai itin dideliais reikalavimais tarpusavio santykiams.

Žmonės visuomet stengėsi, kad santuoka gyvuotų kuo ilgiau, kad tai būtų tvirtas ramstis jų vaikams ir jiems patiems. Iš tiesų pastaraisiais metais sumažėjo skyrybų tarp aukštesnį išsilavinimą turinčių žmonių. Tačiau likti santuokoje ne visada lengva. Psichologė D. de Marneffe požiūrį ir gyvenimą keičiančioje, optimistiškoje knygoje „Kliūčių ruožas“ tyrinėja vidutinio amžiaus žmonių esantuokų pakilimus ir nuosmukius, kai poreikis tobulėti asmeniškai dažnai ima nesutapti su šeimos poreikiais.

Knyga „Kliūčių ruožas: santuoka ir menas gyventi kartu“ kalba apie esmines problemas, su kuriomis susiduria daugelis santuokų: pinigai, alkoholis ir narkotikai, tėvystės sukeliamas stresas, seksas, neištikimybė, sveikata, senėjimas, vaikų išėjimas į savarankišką gyvenimą, tėvų priežiūra senatvėje ir pan.

Autorė siūlo sprendimus šiems sunkumams, atskleisdama, kokius emocinius gebėjimus santykiuose būtina tobulinti, kad visa tai įveiktume. Pasitelkdama tyrimus, interviu ir savo klinikinę patirtį ji įžvalgiai pasakoja apie kasdienį moterų ir vyrų elgesį, gilinasi į tai, kaip veikia meilė ir mūsų poelgiai. Knygos puslapiuose kiekvienas lengvai suras sau tinkamos informacijos.

Intymi, o kartu ir griežta knyga „Kliūčių ruožas“ yra puiki knyga visiems, norintiems suprasti, kur link juda santykiai, kaip juos tinkamai ir prasmingai tęsti ir išsaugoti. Kartais su humoru, o kartais visiškai rimtai, autorė kalba norėdama padėti suprasti save tiek vyrams, tiek moterims, kad gyventume taip, kaip visi norime – gyvybingai, su meile ir pasitikėjimu.

„Šioje knygoje daugybė pastebėjimų, kurie gali padėti sunkumus patiriantiems partneriams pakeisti mąstymą apie santykius. Gerų tikslų ir naudingų patarimų knyga, vertingas vadovas sutuoktiniams“.
Kirkus Reviews

„Knygoje „Kliūčių ruožas“ D. de Marneffe dalinasi savo gausiomis žiniomis apie emocinį žmogaus vystymąsi ir tėvų bei vaikų santykius, kurie daro mums įtaką nuo pat gimimo. Naudinga teikiantiems pagalbą ir studijuojantiems šeimos psichologiją, o taip pat skaitytojams, siekiantiems giliau suprasti savo santuoką“.
Booklist

Daphne de Marneffe – amerikiečių psichologė, dirbanti asmeniškai ir su poromis. Ji skaito paskaitas apie santuoką, porų terapiją, žmogaus vystymąsi ir tėvystę.


  • Autorius: Daphne de Marneffe
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415025312

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kliūčių ruožas: santuoka ir menas gyventi kartu"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie santykius

Daphne de Marneffe pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kliūčių ruožas: santuoka ir menas gyventi kartu", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kliūčių ruožas: santuoka ir menas gyventi kartu" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kliūčių ruožas: santuoka ir menas gyventi kartu" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kliūčių ruožas: santuoka ir menas gyventi kartu"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Daphne de Marneffe tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kliūčių ruožas: santuoka ir menas gyventi kartu" perkama kartu