0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygelė priešmokyklinukui. Rašymo ir spalvinimo pratybos: raidės, skaičiai, mįslės, augalai, paukščiai

Kaina: 3,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-09-30 3.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Knygelė priešmokyklinukui. Rašymo ir spalvinimo pratybos: raidės, skaičiai, mįslės, augalai, paukščiai" aprašymas

Knygelė skirta vaikui, besiruošiančiam lankyti mokyklą. Tikslas – padėti įsiminti raides, skaičius, geometrines figūras, padėti pažinti augalus, paukščius, turtinti kalbą mįslėmis, lavinti vaiko rankos riešą ir pirštukus.

Šis leidinėlis padės tėvams ir ikimokyklinių įstaigų pedagogams sėkmingai ruošti vaikus mokyklai.


  • Autorius: Vilma Leigienė
  • Leidėjas: Vilma Leigienė
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 60
  • Formatas: 17x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098004823

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Knygelė priešmokyklinukui. Rašymo ir spalvinimo pratybos: raidės, skaičiai, mįslės, augalai, paukščiai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užduočių, galvosūkių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Knygelė priešmokyklinukui. Rašymo ir spalvinimo pratybos: raidės, skaičiai, mįslės, augalai, paukščiai", kurį pristato Vilma Leigienė. Siūlome ne tik išsamų "Knygelė priešmokyklinukui. Rašymo ir spalvinimo pratybos: raidės, skaičiai, mįslės, augalai, paukščiai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vilma Leigienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Knygelė priešmokyklinukui. Rašymo ir spalvinimo pratybos: raidės, skaičiai, mįslės, augalai, paukščiai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Knygelė priešmokyklinukui. Rašymo ir spalvinimo pratybos: raidės, skaičiai, mįslės, augalai, paukščiai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Knygelė priešmokyklinukui. Rašymo ir spalvinimo pratybos: raidės, skaičiai, mįslės, augalai, paukščiai" perkama kartu