0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygų įrišimų kultūra (CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Knygų įrišimų kultūra (CD)


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 4.17 SoldOut
Knygos "Knygų įrišimų kultūra (CD)" aprašymas

Mokymo priemonė "Knygų įrišimų kultūra (CD)" skiriama studentams, studijuojantiems knygos istoriją, knygų meninio įrišimo kultūrą ir technikas, taip pat visiems, siekiantiems teorinių žinių apie šią unikalią taikomosios dailės šaką ir norintiems praturtinti savo gebėjimus praktine patirtimi.Parašykite atsiliepimą apie "Knygų įrišimų kultūra (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Knygų įrišimų kultūra (CD), kurią skaitytojams dovanoja Albinas Kavaliauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Albinas Kavaliauskas su knyga Knygų įrišimų kultūra (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Knygų įrišimų kultūra (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Albinas Kavaliauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Knygų įrišimų kultūra (CD) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Knygų įrišimų kultūra (CD)" perkama kartu