0
Knygų leidybos užkulisiai
17.69 InStock

Knygų leidybos užkulisiai

  • Nuolaida knygai -42%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Internetu: 17,69 €
Knygyne: 29,99 €*
Sutaupote: 12.30 € (42%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Knygų leidybos užkulisiai

  • Leidėjas: Akademinė leidyba
  • Išleidimo metai: 17
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 420
  • ISBN ar kodas: 9789955337072

17.69 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Per kelerius pastaruosius metus leidybos pramonės peizaže įvyko reikšmingų pokyčių. Jie apėmė iš visų pusių patiriamą rinkos ardymą, visų leidybos sektorių perėjimą į skaitmeninį pasaulį, pagrindinių žaidėjų konsolidavimąsi ir gaminio pakeitimą paslauga. Visi tai vyko kintančių medijų vartotojų lūkesčių fone, taip pat milžiniško pasaulinio ekonominio nuosmukio, paveikusio vartotojų ir institucijų pajamas, metu. Per pastarąjį dešimtmetį leidybos pramonė įrodė savo gajumą ir lankstumą. Dauguma leidyklų sėkmingai ir pelningai tęsė veiklą. Nuolat randasi naujų įmonių, o skaitmeninio pasaulio galimybės leidžia leidybai išgyventi įdomiausią laikotarpį per daugelį šimtmečių.

Šioje knygoje "Knygų leidybos užkulisiai" aptariama leidybos verslo charakteristika, dinamika ir esminės funkcijos, pavyzdžiui: sektorių specifika, globalizavimo augimas, strateginis nuosavybės koncentravimas ir mažesnių leidyklų dinamiškumas, perėjimas nuo gaminių pardavimo prie paslaugų teikimo bei leidėjų veikla skaitmeniniame pasaulyje. Atskleidžiami naujoviški spausdintų ir skaitmeninių knygų gamybos, rinkų paieškos, pardavimų ir platinimo būdai, atnešantys naudą skaitytojams, autoriams ir investuotojams.

„Ši knyga – puikus šaltinis kiekvienam besidominčiajam, galvojančiajam pradėti knygų leidybos verslą ar siekiančiajam suprasti pastarųjų laikų knygos rašymo, skaitymo, leidybos kaitą. Knyga naudinga ne tik studentui kaip vadovėlis, bet ir pačiam leidybos profesionalui – kaip galimybė naujai pažvelgti į jam pažįstamą, bet sparčiai besikeičiančią sritį.“
Dr. Arūnas Gudinavičius, Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultetas

Iš anglų kalbos vertė Elena Macevičiūtė, Eduardas Macevičius

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu