Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kojinių ir šlepečių mezgimas virbalais

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-08-23 Daiva

būtų gerai rudens-žiemos sezonui įsigyti šią knygutę


Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 7.49 SoldOut

Knygos "Kojinių ir šlepečių mezgimas virbalais" aprašymas

Kojinės – būtina kiekvieno žmogaus aprangos dalis, bet ypač reikalingos šaltuoju metų laiku. Ši šiltų kojinių ir šlepečių mezgimo knyga, skirta netik standartinėms, bet ir kitokioms, kojoms. Čia pateikiama daugybė mezginių pavyzdžių, sugrupuotų pagal paskirtį ir sudėtingumą. Jų darbo eiga detaliai aprašyta, pridėtos raštų schemos, tad knyga patogu naudotis; skirta jau mokančioms megzti.

Pratarmė


Šiuolaikinės fabrikų mašinos iš įvairiausių verpalų pagamina visokiausių dydžių milijonus kojinių. Bet žmonės jas vis tiek mezga rankomis jau tūkstančius metų ir neketina nutraukti šio užsiėmimo. Gal todėl, kad žmonių kojos labai įvairios, skirtingų dydžių, o fabrikai mezga standartines kojines, tinkamas daugumai, bet ne visuomet konkrečiam žmogui. Juk vienų pėdos siauros, kitų - plačios, tretiems kojos dažnai tinsta ir standartinės kojinės veržia ir t.t. Be to, kojinės nedidelis daiktelis, jam reikia nedaug siūlų, dažnai užtenka tik 100 gramų, o kartais net mažiau, čia galima sumegzti įvairius likučius, sugaištama nedaug laiko, o padaryti galima tikrai reikalingą patogų dailų daiktą.

Ši kojinių knyga - tik mūsų leidyklos, jau antroji, tad nesikartosime ir smulkiai neaiškinsime kojinės sandaros ir jos mezgimo pagrindų. Dauguma mezgėjų šiuos dalykus išmoko mokykloje ar namuose. Pavyzdžiais parodysime kaip kojines ir šlepetes nusi-megzti dailiau ir patogiau. Knyga skirta jau mokančioms megzti, kad čia neaiškiname ir kitų mezgimo pradmenų - akių uždėjimo, jų skaičiaus mažinimo, sutrumpintų eilių, apdailos kraštelių mezgimo ir pan. Knygoje naudojami Lietuvoje paplitusių raštų pavadinimai, pavyzdžiui, ripsas reiškia, kad tai toks mezginys, kurio viena eilė gerųjų akių, o kita - išvirkščiųjų, stulpeliai, toks mezgimo raštas, kai gerųjų ir išvirkščiųjų akių seka nekinta visose eilėse. Reikia žinoti, kad plokštusis mezgimas toks, kai mezgama, apsukant mezginį eilės pabaigoje, o apskritasis, kai mezgama ratu, neapsukant mezginio, virbalais nusmailintais iš abiejų galų.

Kojinių pavyzdžiai surikiuoti pagal sudėtingumą - pirmiausia vienspalviai ir dryžuotieji, po to sudėtingesni ir daugiaspalviai -tokie, kai vienu metu mezgama iš 2 ar daugiau skirtingų spalvų siūlų, įvairiais raštais. Šlepetės dažnai mezgamos tarpusavyje derinant įvairias technikas, raštus, tad šis darbas sudėtingesnis, knygos pabaigoje.

Kiekvienas kojinių ir šlepečių mezgimo pavyzdys smulkiai aprašytas, pridedamos grafinės raštų schemos padės jums įgyvendinti sumanymus.

  • Autorius: Vitalija Bagdžiūnienė
  • Leidėjas: Conto litera
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 124
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098199000

Kiti taip pat domėjosi


2021-08-23

būtų gerai rudens-žiemos sezonui įsigyti šią knygutę

2021-08-19

Parašykite atsiliepimą apie "Kojinių ir šlepečių mezgimas virbalais"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kojinių ir šlepečių mezgimas virbalais", Vitalija Bagdžiūnienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vitalija Bagdžiūnienė su knyga "Kojinių ir šlepečių mezgimas virbalais" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kojinių ir šlepečių mezgimas virbalais" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vitalija Bagdžiūnienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kojinių ir šlepečių mezgimas virbalais" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kojinių ir šlepečių mezgimas virbalais" perkama kartu