-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kompiuterinio valdymo staklių makroprogramavimas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 17.59 SoldOut

Knygos "Kompiuterinio valdymo staklių makroprogramavimas" aprašymas

Šis vadovėlis "Kompiuterinio valdymo staklių makroprogramavimas" – knygos „Šiuolaikiniai skaitmeninio valdymo apdirbimo centrai ir jų programavimas“ tęsinys.
Jame skaitytojas supažindinamas su vienu galingiausių CNC (Computer Numerical Control) tekinimo staklių ir apdirbimo centrų programavimo metodu – programavimu Fanuc Custom Macro B programavimo kalba. Ši kalba naudojama „Fanuc“ firmos ir panašiose (pavyzdžiui, „HAAS Automation Inc.“) CNC valdymo sistemose. Ji leidžia rengti išmaniąsias ir lanksčias programas, atlikti matavimus CNC staklėmis, kurti savo vidinius ciklus, programuoti sudėtingus įrankių judesius (parabolės, elipsės formos) ir kt., t. y. daryti tai, ko neįmanoma pasiekti įprastinėse CNC valdymo programose (parengtose vien tik G ir M kodų kalba) ir išnaudoti CNC staklių potencialą.

Knygą "Kompiuterinio valdymo staklių makroprogramavimas" sudaro dvi dalys.
Pirmoje dalyje pateikiami teoriniai makroprogramavimo pagrindai: supažindinama su lokaliaisiais, globaliaisiais ir sisteminiais makrokintamaisiais, apžvelgiamos funkcijos ir operacijos, atliekamos su makrokintamaisiais, taip pat bendrieji makroprogramų rengimo principai ir taisyklės.
Antroje dalyje pateikiami „HAAS Automation Inc.“ firmos apdirbimo centrams ir tekinimo staklėms parengtų makroprogramų pavyzdžiai. Jie sugrupuoti pagal būdingas makroprogramavimo taikymo sritis, tokias kaip sudėtingi įrankio judesiai, tipiniai technologiniai procesai, vidiniai ciklai, matavimai ir pan.

Vadovėlis "Kompiuterinio valdymo staklių makroprogramavimas" skiriamas pirmosios ir antrosios pakopų gamybos inžinerijos ir valdymo, pramonės inžinerijos bei mechanikos inžinerijos studijų programų studentams. Knyga gali būti naudinga ir kitų aukštųjų mokyklų, kuriose dėstomas išplėstinis CNC programavimas ir CNC technologijos, studentams. Vadovėlis pravers ir metalo apdirbimo įmonių darbuotojams: inžinieriams technologams, CNC staklių programuotojams ir operatoriams.


  • Autorius: Vadim Mokšin
  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 296
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094574320

Parašykite atsiliepimą apie "Kompiuterinio valdymo staklių makroprogramavimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kompiuterinio valdymo staklių makroprogramavimas", Vadim Mokšin. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vadim Mokšin su knyga "Kompiuterinio valdymo staklių makroprogramavimas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kompiuterinio valdymo staklių makroprogramavimas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vadim Mokšin. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kompiuterinio valdymo staklių makroprogramavimas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kompiuterinio valdymo staklių makroprogramavimas" perkama kartu