0

KOMPLEKTAS. Iziubrio medžioklė, pirmoji ir antroji knyga

  • Nuolaida knygai -72%
Internetu: 2,99 €
Knygyne: 10,39 €*
Sutaupote: 7.40 € (72%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

KOMPLEKTAS. Iziubrio medžioklė, pirmoji ir antroji knyga

  • Leidėjas: Mileda
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS72

2020-05-31 2.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Iziubrio medžioklė. Pirmoji knyga

Kautynėse dėl stambiausio metalurgijos kombinato susikirto bankininkų, kriminalio pasaulio ir jėgos struktūrų interesai.

Autorei pavyko sukurti įdomų romaną, kuriame netrūksta svaiginančių nuotykių, tikrai vertų tapti kovinių filmų siužetais. Kūrinyje nuotykiai yra meistriškai susieti su gudriomis finansinėmis kombinacijomis ir pritrenkiamai tikrovišku šiuolaikinės Rusijos verslininkų ir politikų gyvenimo užkulisių atskleidimu. Būtent todėl ši knyga turi galimybę tapti nacionaliniu bestseleriu.Iziubrio medžioklė. Antroji knyga

Kautynėse dėl stambiausio metalurgijos kombinato susikirto bankininkų, kriminalinio pasaulio ir jėgos struktūrų interesai.

Autorei pavyko suskurti įdomų romaną, kuriame netrūksta svaiginančių nuotykių, tikrai vertų tapti kovinių filmų siužetais. Kūrinyje nuotykiai yra meistriškai susieti su gudriomis finansinėmis kombinacijomis ir pritrenkiamai tikrovišku šiuolaikinės Rusijos verslininkų ir politikų gyvenimo užkulisių atskleidimu. Būtent todėl ši knyga turi galimybę tapti nacionaliniu bestseleriu.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu