0

KOMPLEKTAS. Viskas apie sodo gėles + Viskas apie geriausius kambarinius augalus + Viskas apie šiltnamius ir šiltadaržius

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

KOMPLEKTAS. Viskas apie sodo gėles + Viskas apie geriausius kambarinius augalus + Viskas apie šiltnamius ir šiltadaržius

  • Leidėjas: Bestiary
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS27

Šiuo metu neparduodama

Knygos "KOMPLEKTAS. Viskas apie sodo gėles + Viskas apie geriausius kambarinius augalus + Viskas apie šiltnamius ir šiltadaržius" aprašymas

"Viskas apie sodo gėles"

Knyga "Viskas apie sodo gėles" – puikus sodo augalų žinynas. Joje aprašomi keli šimtai augalų rūšių, kurie Jūsų sodo sklypą gali paversti tikru rojaus kampeliu. Knygoje rasite informacijos apie vienmečius, daugiamečius ir svogūninius augalus, praktinių patarimų apie jų auginimą, dauginimą ir priežiūrą. Šalia kiekvieno augalo aprašo pateikiamos jo iliustracijos.


Sodininko kalendoriuje aiškiai ir suprantamai nurodytas konkrečių augalų sodinimo, žydėjimo, sėklų ir svogūnėlių rinkimo laikas. Šis puikiai iliustruotas žinynas "Viskas apie sodo gėles" taps Jūsų patikimu vadovu nuostabiame sodo gėlių pasaulyje."Viskas apie geriausius kambarinius augalus"

Žinyne "Viskas apie geriausius kambarinius augalus" pateikiama išsami informacija apie geriausių kambarinių augalų auginimą ir daiginimą. Kiekvienam iš jų knygoje skirtas atskiras puslapis. Čia rasite duomenų apie tai, kokia temperatūra , drėgnumas, apšvietimas, dirvos tipas ir trąšos labiausiai tinka konkrečiam augalui. Trumpai aprašomos įvairios augalų atmainos ir rūšys, taip papt pagrindinių problemų priežastys ir jų šalinimo būdai. Knygoje daug spalvotų originalių nuotraukų, atskleidžiančių ne tik augalų rūšies įvairovę, bet ir kiekvieno knygoje pateikto augalo ypatumus.

Knygoje "Viskas apie geriausius kambarinius augalus":

- Daugiau nei 100 spalvotų nuotraukų;

- Kambarinių augalų rūšys ir veislės;

- Išsamus galimų problemų sąrašas ir jų sprendimo būdai.


Van der Neeris - šeimos tradicijas tęsiantis gėlininkas ir selekcininkas, gyvenantis ir dirbantis Olandijoje - šalyje, kuri garsėja kaip pagrindinė pasaulyje kambarinių augalų eksportuotoja.  


Darbas su įvairiausiais augalais Van der Neeriui yra ne tik malonumas, bet ir pagrindinis gyvenimo užsiėmimas. Jau daugybę metų jis teikia konsultacijas Olandijos ir kitų šalių gėlininkystės įmonėms, nuolat seka naujausias floristikos vystymosi tendencijas. Remdamasis per daugybę metų sukaupta patirtimi, gėlininkas atrinko ir šioje knygoje aprašė kambarinius augalus, kurie  labiausiai mėgstami auginti Europoje ir Šiaurės Amerikoje. Knygoje rasite „auksinį dešimtuką" augalų, kuriuos dažniausiai galima pamatyti kambariuose, biuruose ar vestibiuliuose. Leidinyje pateikiama išsami informacija apie augalų auginimą ir dauginimą."Viskas apie šiltnamius ir šiltadaržius"

Knygoje "Viskas apie šiltnamius ir šiltadaržius" aptariami du gana svarbūs augalų auginimo sodo sklype aspektai: kaip pailginti vasaros sezoną, šiltnamiuose apsaugant augalus nuo nepalankių aplinkos sąlygų, ir pasigaminti organinės kilmės trąšų, perdirbant maisto ir kitas ūkinės veiklos atliekas komposto dėžėse.

Šiltnamis – labai svarbus statinys vėsaus klimato vietovėse. Jame galima pratęsti vasaros sezoną arba auginti retus augalus. Trąšų augalams gamyba – tai sudėtinis procesas, kuris taip pat padeda sėkmingai susitvarkyti su atliekomis, susidarančiomis dėl ūkinės veiklos sode. Tinkamai sprendžiant šiuos du klausimus, iš sodo sklypo galima gauti gerokai didesnį pelną, tačiau tai akivaizdu toli gražu ne kiekvienam sodininkui.


Knygoje "Viskas apie šiltnamius ir šiltadaržius" rasite patarimų, kaip tinkamai įrengti šiltnamį ir komposto dėžę bei išspręsti visas kitas iš to kylančias problemas. Čia pateikiama patirtis tų sodininkų, kuriems pavyko sėkmingai pastatyti ir netgi patobulinti šiuos puikius sodo ir daržo statinius. Be to, knygoje pateikiami keli tos pačios užduoties sprendimo variantai, todėl skaitytojas gali visapusiškai įvertinti statinio konstrukciją, perprasti techninius ypatumus ir rasti atsakymą į amžinąjį klausimą: „Kodėl būtent taip?“


Aktyviausius ir smalsiausius sodininkus knyga paskatins kurti. Siūloma veiklos kryptis – šiuo metu sparčiai plintanti „Saulės šiltnamio“ koncepcija, paremta plačiai naudojamais atsinaujinančios energijos šaltiniais bei naujausiais technikos pasiekimais. Taigi savo sodo sklype galėsite sukurti nedidelį „technologijos stebuklą“, kuris ne tik pagausins derlių, bet ir sukurs Jums išmanančio meistro reputaciją.

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Viskas apie sodo gėles + Viskas apie geriausius kambarinius augalus + Viskas apie šiltnamius ir šiltadaržius"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra


Dažniausiai su "KOMPLEKTAS. Viskas apie sodo gėles + Viskas apie geriausius kambarinius augalus + Viskas apie šiltnamius ir šiltadaržius" perkama kartu